Poland

Żona spaliła mu jacht. Była o niego zazdrosna

pokaż komentarz

@sfro: Tak bardzo, [email protected]%!a, to. Bądźmy szczerzy, przeciętny facet do 25 roku życia może na placach policzyć, ile razy kobieta się nim zainteresowała. W związku z tym, z automatu mocno ją idealizuje i uważa, że to jest super dziewczyna, bo przecież dostrzegła hehehe "dobrego i fajnego chłopaka". Dlatego śmiać mi się chce z typów, którzy ożenili się z pierwszą zainteresowaną nimi dziewczyną i opowiadają na jaką to fantastyczną kobietę trafili już za pierwszym razem, bo na 99% nie są nawet świadomi tego, że jakieś sytuacje w ich związku są patologiczne i to na ich niekorzyść.

I żeby nie było, mówię to z własnego doświadczenia. Myślałem, że jestem przygotowany na niektóre gierki, że jakieś tam doświadczenie z kobietami mam, a pierwszy poważny związek mnie brutalnie zweryfikował. Wbijanie tych delikatnych szpilek, powoli oddalanie cię od twojego hobby i zastępowania go swoją osobą. Po pewnym czasie nawet nie zdajesz sobie sprawy, że jesteś pieskiem na posyłki, z tak niską samooceną, że jeszcze bardziej idealizujesz taką "partnerkę". Za swoją ex może nie dałbym sobie ręki obciąć, ale wydawała mi się dziewczyną, z którą można był spędzić najlepsze lata życia, a potem może coś więcej.

Dopiero potem jak bliżej niż przelotnie poznawałem kolejne kobiety, to zauważyłem jakiego cucka i psa pozwoliłem z siebie zrobić. Szczęście w nieszczęściu, że po takiej praktyce, o ile się wyrwiesz i faktycznie dasz sobie czas na przemyślenie przebiegu tej relacji, to i jesteś w stanie o wiele lepiej stwierdzić, które kobiety rzeczywiście są warte twojego czasu, i też szybciutko wychwytujesz te [email protected]%!iałe zachowania, bo już nie idealizujesz kobiet, a te szpileczki i manipulacje wręcz walą po oczach.

Football news:

Fabio Capello: against such a mediocre Real Madrid, Inter could have played better
Ibrahimovic met with the Swedish national team coach in Milan
Тот Tottenham midfielder Winks scored from 49 yards. This is the 3rd result in the Europa League, all - in this draw
This miss will hurt all men: Molde player missed from half a meter and drove into the bar
Mikel Arteta: I am Very happy with Pepe's game against Molde. Arsenal played well overall
Napoli players came out in t-shirts with Maradona's name and number 10 for the Europa League match
Daniele Bonera: Milan is happy with the game with Lille and only regrets the result