twnews.pl

dom, finanse, uroda

Audi Perfect Lease
Finanse

Jaki model Audi wybrać w atrakcyjnym leasingu?

Audi to luksusowa marka samochodów premium niemieckiego koncernu Volkswagen AG. Samochody Audi są ekskluzywne i należą do tej samej półki, co Porsche czy Bugatti. Fabryka samochodów tej marki powstała w 1899 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, którzy doceniają elegancję, wartość, niezawodność oraz klasę. Dzięki Audi Perfect Lease można korzystnie sfinansować ten niezwykły samochód i cieszyć się jazdą nim każdego dnia.

Jakie modele audi można sfinansować usługą Audi Perfect Lease?

Samochód jest przedmiotem leasingu. Stronami umowy leasingowej są: leasingodawca, leasingobiorca i dostawca. Leasingodawca płaci dostawcy za przedmiot leasingu i oddaje do użytkowania leasingobiorcy. Ten ostatni płaci comiesięczne raty finansującemu. Do końca trwania umowy leasingodawca jest właścicielem. Przedmiotem leasingu w tym przypadku jest samochód w różnych wersjach rozmiarowych. Najpopularniejszą jest wersja Hatchback posiadająca klasyczne nadwozie. Zazwyczaj to auta o mniejszych rozmiarach, które idealnie sprawdzą się podczas jazdy w mieście po ruchliwych ulicach i tam, gdzie jest mało miejsca do zaparkowania. Przykładami funkcjonalnych audi w wersji Hatchback o sportowym charakterze są: A1, A3, A5, a także A7. Audi w wersji kombi to większe auto, które posiada przedłużoną linię dachu. Posiada największą pojemność bagażnika ze wszystkich Audi. Idealnie sprawdzi się u osób, które dużo podróżują. Atrakcyjnym leasingiem są najczęściej finansowane Audi A4 oraz A6. Klienci kochający klasykę korzystają z korzystnego leasingu Audi w wersji sedan. Wyglądem przypomina elegancką limuzynę. Gabarytowo jest mniejsze niż kombi, przez co łatwiej się parkuje. Posiada sportowy charakter, ale zachowuje niezwykłą elegancję. Przedmiotem Audi Perfect Lease w tej wersji jest Audi A4, A6 oraz A8. Samochód, który zmieści największą liczbę pasażerów jest SUV. Zwolennikami tej wersji są osoby, które cenią sobie wygodę i komfort podczas długich wypraw. Przykładami są: Audi e – tron, Q2, Q3, Q5, Q7, a także Q8. Najbardziej sportową wersją Audi jest Coupe. Można powiedzieć, że ma on „ścięty” tył. Zmieści cztery osoby. Miłośnicy sportowych samochodów sfinansują leasingiem np. Audi A5.

VWFS.PL – to tutaj znajdziesz wymarzone Audi w atrakcyjnym finansowaniu

Marka Audi oferuje wiele modeli samochodów. Wybierając atrakcyjne finansowanie leasingiem, można cieszyć się eleganckim, ekskluzywnym i niezawodnym samochodem. Na stronie https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/kalkulator-finansowy/audi-leasing-jak-abonament.html  jest bogaty wybór finansowania samochodów. Modele można porównywać – oferta jest naprawdę szeroka. Ponadto, udostępniony jest kalkulator finansowy. Dzięki niemu w domowym zaciszu na spokojnie można sprawdzić, jakie są warunki leasingu. Klient ma możliwość manewrowania parametrami technicznymi w taki sposób, żeby wybrał atrakcyjną wersję dla siebie. Można także zostawić kontakt – specjalista skontaktuje się i udzieli wszelkich informacji. Należy podkreślić, że w salonie Audi można kupić samochód, a także sfinansować go i ubezpieczyć. To bardzo fajne rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi, wygodę i komfort. Dzięki temu, klient nie musi chodzić do banku i szukać finansowania. Tak naprawdę podczas jednej wizyty w salonie samochodowym może załatwić wszelkie formalności. Korzystając w jednym miejscu z kupna samochodu, sfinansowania go i ubezpieczenia klienci otrzymują najbardziej konkurencyjne ceny. Leasing jest bardzo korzystną formą finansowania dla przedsiębiorców, a Audi jest idealną wizytówką firmy.