Poland

Ziobro bierze się za protestujących

pokaż komentarz

miejsca kultu religijnego są chronione polskim prawem i nieważne, czy chodzi o kult chrześcijański, islamski, czy inny. Stąd reakcja zera jest oczywista i cóż... Słuszna. Czy ktoś go lubi, czy nie.

@Majku_: a jeśli protestowali katolicy?

nie popieram rozboju w kościołach.

gdzie były te rozboje?

Rozbój - Jest to przestępstwo skierowane zarówno przeciwko osobie, jak i mieniu. Polega na tym, że sprawca kradnie rzecz, używając przemocy wobec człowieka, lub grozi natychmiastowym jej użyciem albo doprowadza osobę do stanu nieprzytomności lub bezbronności.

https://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia/prawo/hasla/338843,rozboj.html

pytam więc GDZIE były rozboje?

@Perke:

to oznacza że można niszczyć elewacje kościoła

niszczenie elewacji to wybryk chuligański. nic więcej.

i [email protected][email protected]ć się do prywatnego domu ?

do prywatnego domu? czy do kościoła to NIE jest to samo. nie można tych miejsc stosować zamiennie. przypominam również, że spora część protestujących to zdeklarowani katolicy - nie mają prawa protestować "u siebie"?

pamiętaj, kk zawsze mówi, że w Polsce 95% społeczeństwa to katolicy. nie chcesz mi chyba powiedzieć, że wszyscy protestujący to te pozostałe 5%?

Football news:

Holand continues to insist that he is a monster. Fastest in the history of the Champions League scored 15 goals (and added 16)
Koeman on the victory over Dynamo Kyiv: We achieved our goal-we reached the playoffs
Solskjaer on 4:1 with Istanbul: Manchester United played intensely, enjoyed the match. We want to be 1st in the group
Forward Ferencvaros Troll Cristiano: celebrated a goal in his style. Ronaldo responded with a goal and a very angry look
Morata scored 5 goals in 4 games in the Champions League for Juve. His best result is 5 in 12 games in the 2014-15 season
Holand has scored 15 goals in the Champions League the fastest. 7 games better than the record
Ludicrous omission of the Champions League match: the Brugge forward did not want to transfer to the bus, and he was kicked out