Poland

Zakopane. Otworzyła się największa restauracja na Krupówkach

pokaż komentarz

Polacy - podatnicy zwłaszcza mężczyźni, tyracie poand 40lat i guzik z tego macie - ochłapy
Zadowalacie się resztkami ze stołu, wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów żyjących na państwowym
Oddajecie złodziejom MIAŻDŻĄCĄ, OGROMNĄ WIĘKSZOŚĆ tego co przez swe całe życie wytworzycie.
Dlaczego nie chcecie nawet wszystkiego zsumować?
Kradną NAM w tysiącach na każdym kroku PODATKÓW + ZUS + PIT + CŁA + AKCYZY + KONCESJE + POZWOLENIA + ZEZWOLENIA + OPŁATY + podania od podania dla urzędasa + czynszach + abonamentach + mytach i tak w nieskończoność.
Podatek od wszystkiego: za grunt, za budynek na tym samym gruncie, za firmę w tym budynku na tym gruncie, za desz na dachu tego budynku, za liczniki, za taryfy itd itd podatek od podatku...
Kradną nam OD RAZU drugą pensję przy wypłacie! zapytajcie w końcu ile kosztujecie pracodawcę brutto, a ile wam przelewa!
A do lekarza czy badania i tak trzeba PRYWATNIE! albo czekaj 3lata, potem idziecie do sklepu i macie 23% VAT
następnie płacicie podatek za dom/mieszkanie, grunt, deszcz, powietrze, podatek polskie wody, podatki w gazie, akcyzy, opłaty w prądzie z węgla, podatek od spadku, podatek od darowizny, podatek na ZAIKS, TVP, konkordat, podatek od lokaty itd.
Za auto 100x płacicie, za nowe VAT, Akcyza, homologacje, dyrdymały opłaty, paliwowe, ekologiczne, drogowe, autostrady, potem za to samo auto za używane PCC 2% za każdą sprzedażą urzędas kładzie swoją złodziejską, nic nie dającą w zamian łapę.
Za każde chore, niepotrzebne przerejestrowanie bo się przeprowadzicie 5km dalej do innej gminy..itd itd bez końca.
Pan i władca urzędnik, a MY PLEBS płacący na ten cyrk - na kolana! Na koniec nie dożywamy w większości do miesięcznej emerytury wartości kilkudniowej emerytury Niemca!

Jeszcze gdyby było cokolwiek w Polsce porządne za horrendalne podatki, a jakie jest??
Jakiej jakości mamy polski - przemysł, drogi, kolej, sądy, służba zdrowia, policja, edukacja NAWET POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHAMY itd itd -- wszystko jednakowo BYLE JAKIE!, najgorsze jak się da, na odwal i najdroższe jak się da!

Kiedy wreszcie zrobimy PRAWDZIWY bunt i zgnieciemy milionową bandę nierobów, urzędasów, wszelkiej maści pasożytów, pijawek żyjących z budżetu, zżerającą nasz kraj?


DLACZEGO Wam w większości, wystarczy srałdi po niemcu, byle wyprzedzić drugiego polaka, 500+, grill i piwo?
DLACZEGO wybieracie do rządzenia krajem populistów, zamiast fachowców, pasjonatów danych branż?
DLACZEGO cenicie bardziej cwanego fircyka ładnie ubranego od niekoniecznie przystojnego specjalisty, który całe życie poświęcił jakiejś dziedzinie? DLACZEGO ?

Polacy lubią użalać się, kłócić się nawzajem, o każdą pierdołę iść na zwarcie, wystarczy popatrzeć co się dzieje na ulicach, za mało jest szacunku wzajemnego, zaufania, władza to wykorzystuje.


Zamiast wreszcie WSPÓLNIE masowo zlikwidować te budżetową bandę pijawek, pozatrudnianą po znajomościach, gdzie jeden urzędas daje papierkową "robotę" trzem następnym.
Bez GRUNTOWNEJ REDUKCJI milionów pasożytów jak urzędasów, wszelkiej maści uprzywilejowanej budżetówki czy górników, których utrzymujemy z podatków NIGDY NA NIC NIE BĘDZIE PIENIĘDZY! nawet jak oddacie 100% pensji to urzędasom braknie, wszystko rozkradną przeznaczą na stołki dla znajomych, rodzin, firma szwagra wygra przetarg itd.

Przypomnę:

Liczba limuzyn rządowych: 2142 szt.


Liczba karetek w CAŁEJ Polsce: 1360 szt.

Gdy jednak część z nas się przebudzi z letargu i zechce wyjść masowo na ulice, które zbudowano za nasze podatki to "polska policja" spałuje nas, bo własnie zjedli śniadnie za NASZE PODATKI! i mają siłę nas bić! - BO - bo macie siedziec cicho i całe życie tyrć na PANA SWEGO I WŁADCĘ


w nagrodę posłuszny pies urzędnika dostanie 1000+ oraz cieplutką i szybciutką emeryturkę za... NASZE PODATKI

https://youtu.be/qI18mlaymgE

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7