Poland

Za jedną czwartą tweetów negujących zmiany klimatu kryją się boty

pokaż komentarz

@Nuubeczek: Na wykopie też jest pełno botów. Co dzień kształtują wam opinie i racjonalizują wam wasze problemy i wasze myślenie. Na rożne tematy na tematy nie wygodne dla władzy, przemysłu farmakologicznego, kredytów hipotecznych które tak naprawdę nie są hipoteczne. . Odsuwają wasze myślenie. Od tego byście nie wychodzili na ulice.
Wspomnijcie jakie piruety 5 lat temu tu robił Adrian. Jak było OH AH... PO to zło, wolna polska koniec złodziejstwa będzie. I co mamy? No popatrzcie wokół. Dostaliście podwyżki ale macie więcej podatków i większą inflacje, droższe nieruchomości i kredyty jak były 3 lata temu.

A teraz co tu sie dzieje na wykopie? . Już nikt kto ma treściwy kontent nie chce tu zamieszczać swoich materiałów bo od razu ta hołota jak na jakiejś zapuszczonej wiosce zbiega sie i wydaje werdykt.


Michu, Kris, Korwin, Człowiek który zbierał datki na swoja córkę, Liroy, Bosak , Braun, Max Kolonko, Ludzie od ożywiania na surowo. Kudliński. Stonoga, Chłopaki kórzy tiuninguja auta a zaczynali od małego garażyku, Facet który pokazywał prace Pilota, Polka w Dubaiu, Przez swiat na fazie, Naukowy bełkot, Polskie Porsche i wielu innych.
Ci którzy was tu w wielu kwestiach kształcili i przekazywali wiedzę i mówili skąd ja pozyskiwać zostali przez was wyśmiani.
Wszystkich ich wykpiliście, nie ważne że powtarzali wam że czeka was dużo problemów, mówili ostrzegali. Wszystkich ich wypchnęliście z tego portalu. A kogo macie teraz? no Mase raklam, newsów jak z super expresu i walki politycznej i ideologicznej LGBT i inne../ mało istotne kontent.
Nikt już was nie lubi bo robicie wszystko jak zgraja małp. Łatwo was zmanipulować i użyć jako mięso armatnie.
Kto mądrzejszy juz nie wstawia tu materiałów. Piętnujecie patologie a sami jesteście patologią.
To co tu sie dzieje w ostatnim czasie to jak by smoluch ubliżał swojemu koledze który ma katar że sie usmarkał i jest niechlujem. Tak to wy jesteście tym smoluchem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)