Poland

Wysiadł z samochodu i zastrzelił psa na oczach właściciela. To był myśliwy.

 •  

  pokaż komentarz

  Gość jest ślepy nawet za dnia, pociąga za spust bezmyślnie i do tego szybko panikuje w trudnej sytuacji. Od kogo on dostał pozwolenie na broń?!

  •  

   pokaż komentarz

   @Nilus: Pociągnął za spust z premedytacją, myśliwi to prawdziwa kasta. Bardzo obrzydliwe towarzystwo cwaniaków, szczególnie w okresie komuny a i teraz przyciąga partyjnych działaczy

  •  

   pokaż komentarz

   @Nilus: 57 lat i zapewne ledwo widzi, a dlaczego dalej ma pozwolenie na broń to wystarczy chwila googlania: "Nowelizacja Prawa łowieckiego obowiązująca od 1 kwietnia 2018 roku nakłada na myśliwych dodatkowe obowiązki w zakresie badań okresowych. Pojawiło się wiele wątpliwości, do kiedy takie orzeczenie dostarczyć. Portal Brać Łowiecka omawia ten temat. Wg portalu „osoby, które miały pozwolenie na broń do celów łowieckich wydane przed ostatnią nowelizacją ustawy o broni i amunicji, będą zobowiązane do przedłożenia stosownych orzeczeń przed upływem pięciu lat od wejścia w życie tego przepisu, tj. do 1 kwietnia 2023 r."

  •  

   pokaż komentarz

   @boromeusz: Taka prawda, wśród tych dziadów że strzelbami jest pełno tych wszystkich byłych milicjantów i trepów, gównobiznesmenów, prokuratorów, radnych, burmistrzów i całej tej potransformacyjnej małomiejskiej arystokracji od picia wódki z kim trzeba

  •  

   pokaż komentarz

   @Nilus: Niektórzy ludzie mają w sobie po prostu coś takiego, taką frustrację. Jeśli ma broń, to chce jej użyć. Będzie szukał okazji żeby sobie do czegoś strzelić. Jeśli długo niczego nie znajdzie będzie w nim rosnąć niezadowolenie. Zobaczył psa, uznał że dobra okazja podreperować sobie samopoczucie. Tak bardzo chciał do czegoś strzelić że sam siebie oszukiwał że widzi lisa a nie psa, walnął do nierozpoznanego celu dla samego poczucia tego dreszczu emocji gdy pociąga za spust.
   Taki sam mechanizm mają niektórzy ludzie którzy kupują np gaz pieprzowy czy nóż. W sytuacjach w których normalnie by uciekli albo sobie odpuścili potrafią dążyć do konfrontacji żeby tylko wypróbować, użyć swojej zabawki. Potrafią fantazjować o sytuacjach w których wychodzą zwycięsko ze starcia i nie mogą się doczekać by coś takiego się wydarzyło. Niektórzy nie chcąc czekać sami zaczynają podświadomie dążyć do konfrontacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @kriksos-stefanos: ten zwierz został chyba otruty wszechobecną wtedy mitologią zwycięstwa w związku z czym poległ "jak zakonnica w ciąży na pasach" a "szczelba" to dla niepoznaki.. że niby "zaszczelił"...( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Mialem chyba kolo 10 lat, kiedy gnoj okaleczyl mi ukochanego psa, lata '70. Wies, chata i wokol nic, pies byl parenascie metrow od domu. Jakies 300m od szosy. Zatrzymal auto, kula urwala psu noge, pojechal. Mysliwych porownalbym z ISIS - zadza mordu i zadawania bolu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jakub-Johnstone: Przy okazji jeszcze wieksze sk$#?ysyństwo mianowicie zadawanie bólu komuś kto jest praktycznie bezbronny bo jak ci się taki pies obroni no niby moze uj%!!c ale i tak nie wyczuje zagrożenia w przypadku kiedy beda do niego celowac

  •  

   pokaż komentarz

   @Jakub-Johnstone: mam troche znajomych wśród myśliwych, niestety 90% to mentalne sebki i obecnie dzieci emerytowanych komendantów, sędziów itp. Oczywiście ich starzy mający już 70lat też biorą udział w polowaniach, mimo że z lupą czytają znaki drogowe...

  •  

   pokaż komentarz

   Przy okazji jeszcze wieksze sk#!!ysyństwo mianowicie zadawanie bólu komuś kto jest praktycznie bezbronny bo jak ci się taki pies obroni no niby moze uj#@$c ale i tak nie wyczuje zagrożenia w przypadku kiedy beda do niego celowac

   @polvxz7: [email protected]!?!ów nie brakuje ale z tym zadawaniem bólu to nie przesadzajcie. Dobrze strzelona zwierzyna pada na miejscu. Taki pies leży sztywny zanim usłyszy strzał. Oczywiście pod warunkiem, że zostanie dobrze trafiony.

   Przykład opisany powyżej to w ogóle pogwałcenie reguł bo strzelać myśliwym wolno minimum 100 czy 150m od zabudowań.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jakub-Johnstone: A gnoj nazywal sie KADZISZEWSKI (nie boje sie, nie mieszkam w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Byl znany z takich zachowan w okolicy (Puszcza Notecka), byl zdaje sie jakas partyjna figura, nie do ruszenia. Kiedys mu sie pozar przytrafil ( ͡° ͜ʖ ͡°), ludzie mieli dosyc.

 •  

  pokaż komentarz

  70-letni mężczyzna wybrał się na spacer łąkami w pobliżu Bukowca. Towarzyszyła mu suka owczarka niemieckiego. Zwierzę biegało w pewnej odległości od swojego pana.

  Czyli dziadek puścił samopas psa, żeby biegał i miał w dupie co się z nim dzieje xD. Przypominam, że myśliwy ma obowiązek zabić bezpańskiego psa biegającego po lesie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzikaktywacja: nie mogą. Obecne (od 2012r) przepisy nakazują im odłowić psa i umieścić w schronisku, wszystko na koszt właściciela. Odstrzelenie ma być ostatecznością gdy zwierze jest agresywne i atakuje ludzi - ale wówczas kończy się to badaniem sprawy przez policję, przesłuchaniami świadków i dociekaniem czy odstrzelony pies rzeczywiście był agresywny. Obecnie myśliwym nie wolno ot tak strzelić sobie do psa który biega w lesie.

  •  

   pokaż komentarz

   ma obowiązek zabić bezpańskiego psa biegającego po lesie

   @Dzikaktywacja: a później zostawić truchło w krzakach i uciec z miejsca zdarzenia udając, że nic się nie stało. Potwierdzam, to nawet jest w przysiędze myśliwych, a na św. Huberta ten kto przez cały rok zabił więcej psów dostaje połówkę wyborowej.

  •  

   pokaż komentarz

   @kt13: nie był bezpański ale wiesz takie szczegóły. Tej kobiecie nie tak dawno też przecież jeden zastrzelił owczarka na polu i uciekł bo go zobaczyła, może takich szkołą czy coś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzikaktywacja: Chłopie ogarnij.... Koleś pomylił owczarka niemieckiego z lisem XDDD W okolicach mojej wsi jest sporo lisów, nawet z kundelm burkiem nie pomyliłbym lisa, a taki myśliwy strzela na pałę z broni palnej bo mu sie wydaje XDD Nie mam nic przeciwko mysliwym, ale jesli ktoś ma -75 dioptrii to chyba nie powienien miec pozwolenia na broń xd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna