logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Twoje pochodzenie klasowe nie znika tylko dlatego, że zostałeś lekarzem.

pokaż komentarz

@Rafal_09: jest takie powiedzenie... "frak leży dobrze dopiero w trzecim pokoleniu" i w dzisiejszym świecie sprawdza się do lepiej niż kiedykolwiek. Pewne zachowania, sposób bycia i obycia jest czymś czego znaczna część społeczeństwa nie jest wstanie się nauczyć w czasie swojego życia - dopiero ich dzieci lub wnuki mają szansę czerpiąc wzorce od rodziców, którzy próbują się zmienić i obracając się w środowisku do którego aspirują.
Często ludzie biedniejsi usprawiedliwiają swoje położenie mówiąc właśnie, że jak ktoś jest bogaty to coś swoim dzieciom załatwił...może tak, może nie. Dzieci z domów, w których rodzice są bogaci i ogarnięci życiowo mają już na starcie handicap w postaci pewnych wzorców, które ich rodzicom pomogły odnieść sukces. Istnieje dużo większe PRAWDOPODOBIEŃSTWO, że dziecko z takiego domu będzie bardziej pewne siebie robiąc biznesy. Będzie też bez kompleksów podchodzić do niektórych aspektów w pracy i życiu, a co za tym idzie, będzie mieć większą szansę na sukces niż przysłowiowa szara myszka.

Themes
ICO