Poland

Twoje pochodzenie klasowe nie znika tylko dlatego, że zostałeś lekarzem.

pokaż komentarz

@Rafal_09: jest takie powiedzenie... "frak leży dobrze dopiero w trzecim pokoleniu" i w dzisiejszym świecie sprawdza się do lepiej niż kiedykolwiek. Pewne zachowania, sposób bycia i obycia jest czymś czego znaczna część społeczeństwa nie jest wstanie się nauczyć w czasie swojego życia - dopiero ich dzieci lub wnuki mają szansę czerpiąc wzorce od rodziców, którzy próbują się zmienić i obracając się w środowisku do którego aspirują.
Często ludzie biedniejsi usprawiedliwiają swoje położenie mówiąc właśnie, że jak ktoś jest bogaty to coś swoim dzieciom załatwił...może tak, może nie. Dzieci z domów, w których rodzice są bogaci i ogarnięci życiowo mają już na starcie handicap w postaci pewnych wzorców, które ich rodzicom pomogły odnieść sukces. Istnieje dużo większe PRAWDOPODOBIEŃSTWO, że dziecko z takiego domu będzie bardziej pewne siebie robiąc biznesy. Będzie też bez kompleksów podchodzić do niektórych aspektów w pracy i życiu, a co za tym idzie, będzie mieć większą szansę na sukces niż przysłowiowa szara myszka.

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally