Poland

TVPiS: "Siewcy śmierci" wśród demonstrantów

pokaż komentarz

Ciekawe jakie będa konsekwencje tych protestów. Właściwie to konsekwencje zależą od wyboru i przydałoby się wyjść z mentalności niewolnika, bo ta ponoć skończyła się 40 lat temu. Pytanie tylko jaki będzie nasz wybór.

Ja na obecną sytuację proponowałbym kilka rzeczy: pierwsza rzecz to debata publiczna, musi sama trzymać swój poziom inaczej jej nie ma. Druga to konkretne postulaty które mają wyjść w konstruktywnej dyskusji pomiędzy ludźmi. Trzecia to samoorganizacja i stabilny system moralny. Czwarta, media z ludźmi szanującymi siebie, innych ludzi i swoją pracę. Częstsze udzielanie się w sprawy kraju i dobieranie przedstawicieli w oparciu o ich poprzednie czyny oraz całość wartości takich jak sprawiedliwość, uczciwość i podejście do życia to rzecz piąta. Wiadomo co robić. : )

Okazyjnie podzielę się sugestią: skuteczne prawo obywatelskie do oceniania efektów pracy i usuwania niechcianych polityków z urzędu w formie powszechnego głosowania jako przeciwwaga do wyborów. To mają być nasi reprezentanci, jeśli możemy oddawać im głos w ważnych dla nas sprawach to powinniśmy też mieć prawo go odbierać jeśli nam to pasuje i chciałbym żeby to było prawo powszechne, wiadomo do szerszego omówienia.

Ale to już zależy od wolnej woli bo jej się odebrać nie da i do chrzanu z tymi wszystkimi co tylko mówią, że nic się z niczym nie da zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Football news:

Ramos and Benzema out of Real Madrid's bid for the Champions League match with Inter
Griezmann on Messi: I admire Leo, and he knows it. We have a great relationship
Rooney on the possibility of a move to Barca in the 2010/11 season: Thinking about it. Could fit in perfectly
Hooray, in England they will let the audience into the stands again! While up to 4 thousand and not everywhere, but the clubs are happy 😊
Solskjaer about the match with Istanbul: these are the Champions of Turkey, it will be difficult
Gasperini on the nomination for the best coach of the year award: If we beat Liverpool, maybe I'll get a few votes
Julian Nagelsmann: Leipzig want to give PSG that final feeling they are talking about