Poland

Teksas. Amerykanie „podpalają” śnieg, żeby udowodnić, że jest fałszywy....

pokaż komentarz

@henk: lewica wierzy, że to prawica jest bardziej skłonna do wiary (w tym wiary w głupoty).
W Polsce no. była taka sekta Antrovis, to byla uberlewacka głupota. Ogólnie okultyzm stal się w latach 90 alternatywą dla kościoła (bzdury tu i tu z tym, że Kościół to największa korpo na świecie, więc pod tym względem większy respekt budzi). Później lewica ukochała pseudonaukę zwłaszcza w kwestiach środowiska i dietetyki, zdrowia człowieka i psychologii no i w sprawach sexualności tyle odkryli, ze hohoho głównie nowych płci. Prawica też nie chce być gorsza i ma swoje antyszczepionkowe ruchy itp.

Lewica wierzy, że jak Arktyka stopnieje bo potop będzie. Takie to płytkie, że lewica cieszy gumiora, że katole wierzą, że potop był, a sami wierzą, że potop dopiero będzie. Tak ja wiem, że NASA mówi, ale nie pracujemy w NASA, my tego nie wiemy , my w to wierzymy.

Lewica chodziła do szkoły a nie wie, że węgiel i ropa to były rośliny i wydobywając je i spalając to uwalniamy ten węgiel i dajemy mu szansę na nowe życie jako roślinki. Tylko dzięki wydobyciu tego węgla możemy przywrócić ten węgiel do życia.

Wiara lewicy jest bardzo silna. Prawie wszyscy lewicowcy myślę, że to ideaologia wywalczyła równouprawnienie kobiet i mężczyzn zapominając, że nic takiego by nie miało miejsca gdyby nie prawicowa rewolucja przemysłowa, technologiczną i sanitarna.

Ogólnie wiara w różne rzeczy silna jest.

Football news:

Mbappe dancing on the table 🕺 Watch as PSG celebrate their semi-final exit with passion
Pochettino on reaching the semi-finals: It's all down to the PSG players. I missed the adrenaline
Manuel Neuer: Bayern should have played better in Munich. We missed a lot of chances
Hans-Dieter Flick: Bayern lacked the final touch in attack. Congratulations to PSG
PSG President: We have invested a lot in the club to win the Champions League. Neymar and Mbappe have no reason to leave
Tuchel about 0:1 with Porto: Maybe not the best game to watch. Chelsea deserved to win after 180 minutes
Neymar on reaching the 1/2 Champions League: We knocked out the winner of the tournament. Now PSG should always strive to reach the semi-finals