Poland

Szokujące ulotki informacyjne do szczepionki na Covid-19 firmy Pfizer

pokaż komentarz

@LibertadParaTodos: doprawdy? Rano na Interii pisali, że jakieś 80% Anglików jest za, nie to co ciemnogród w Polsce 40% ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polaków wystarczy nazwać zacofanymi, porównać do zachodu i dadza sobie nadajnik GPS na stałe w tyłek zamontować. Zawsze jak trzeba było coś wepchnąć opinii publicznej to zaczynała się fala osmieszen j porównań. Na nasz naród to działa.

A tak po za tym to o ile dobrze pamiętam to szczepionka od Anglików ma około 80% skuteczności (śmiało poprawcie mnie jeśli się mylę, pisze z pamięci).


Średnio, biorąc pod uwagę, że śmiertelność dla mojej grupy wiekowej to poniżej 0,1% (za artykułem z pulsmedycyny.pl).
Aż mi się przypominają scamy wykorzystujące takie zagrywki. Egzaminator na prawo jazdy mówi do egzaminowanych: "słuchajcie, każdy daje po stówie, żeby zdać. Jednak wszystkich przepuścić nie mogę, żeby nie było podejrzeń. Tym, którzy nie zdadzą oddam kasę." Egzamin zdało 80% osób, reszcie oddał kasę.
Ci co zdali zadowoleni, ci co nie w sumie też, bo uczciwy egzaminator oddał łapówkę. Egzaminator zadowolony najbardziej, bo nic w sumie nie ingerował, kto się przygotował ten zdał a kasa wpadła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Historia podobno prawdziwa, choć w lepszym stylu mi ją opowiedziano.

Jeszcze znam z żydem i losowaniem, w którym można było wygrać osła, ale nie chce mi się pisać.

Football news:

Liverpool's results are an anomaly. Don't be fooled by the shouting-the crisis is not so global (although it may cost the championship) Showsport's emotional reaction to Klopp's results
Leicester have stopped negotiations on the loan of Eriksen due to the high salary of the player
Buffon-Ronaldo: CR 760! I could have scored less
Barcelona's appeal against the suspension of Messi was rejected
The youngster agreed to go to Arsenal. Real will give midfielder in rent without the right of redemption
President of Genoa: I intend to keep Shomurodov. Juventus did not contact us
Liverpool have not scored any of their last 87 shots in the Premier League. The team has 4 consecutive matches without goals