Poland

Steam Workshop::Crusader Kings III Spolszczenie

 •  

  pokaż komentarz

  @borsiu, @BezczelnyHusarz: Cóż. Tak jak nie ma działu polskojęzycznego na forum Paradoxu. Nie ma i już. Z EU IV był jeszcze też problem silnika, który nie radził sobie z rozszerzonym kodowaniem. Stellaris i HOI4 to już nowsze produkcje, gdzie takich problemów być nie powinno. Imperator: Rome i CKIII też raczej nie mają ograniczeń silnikowych. Musi chodzić o kasę, a raczej o jej brak.

  No i jest też druga rzecz. Paradox dość długo obdarza swoje produkcje w "dodatki" i łatki. Każda z nich niesie ze sobą zmiany w tekstach. Praca ta widać nigdy się nie kończy. Trzeba więc to utrzymywać. Nieangielskie wersje językowe też mają swoje problemy. Widziałem, że do niemieckiej były wydawane fanowskie łatki.

  No i na ostatku. Polski klient przyzwyczajony jest do gorszego traktowania więc i tak kupi. Niektórzy się będą nawet zachwycać, że to dla nich pretekst do wykorzystania swojej, równej Brytyjczykom, znajomości języka angielskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Football news:

  Poland coach of Bzenec left his post
  Carlos Tevez: I won't stop playing for my family. It was important to win the Maradona Cup
  Borussia Gladbach will sign Kone to a contract until 2026. The midfielder will finish the season in Toulouse
  Leonardo: I don't think Tuchel's resignation was a surprise. PSG simply anticipated the events
  Milan will announce the signing of Mandzukic and Tomori this week
  Leonardo on Messi at PSG: We are not at the negotiating table, but the chair is reserved. Such a player is always on our lists
  Leonardo on the contracts of Neymar and Mbappe: We are not going to beg them to stay. But I have a good feeling