Poland

Stan po Burzy. W PiS nikt nie ma kontroli nad tym, co robi Kaczyński....

pokaż komentarz

Nie zmienia się zasad w trakcie gry.
Ej, to każda partia jest do dupy, bo zmiana jakiegokolwiek podatku, jakiegokolwiek prawa, jest zmianą zasad w trakcie gry. Czyli betonujemy się z tym co jest, a wszystkie ewentualne zmiany w prawie zaczynają obowiązywać dopiero tych, którzy się dopiero mają urodzić?

i spelnic swoje dyktatorskie mokre sny


@clbg: PO i dyktatorskie sny? I dlatego dano więcej wolności samorządom, dlatego uwalniali zawody, dlatego rozdzielili funkcję ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego? Dlatego w rankingu wolności Polska pięła się ku górze? Bo chcieli wprowadzić dyktaturę? Jeśli tak, to ja takiej dyktatury chcę.

Jedna rzecz się PiSowi bardzo dobrze udała, nawet jego wielcy przeciwnicy bardzo często powtarzają propagandę wprowadzoną w obieg przez nich. Czy PO to partia idealna? No jasne że nie. Ale twierdzenie PO=PiS to symetryzm, i to bardzo szkodliwy symetryzm.

Football news:

Giroud on possible departure from Chelsea: Let me enjoy the win, I scored 4 goals. Then let's see
CSKA's last home game in the Europa League. Finally win?
Casillas-Ronaldo: just 750 goals? You can do better 😏
PSG President on 3:1 with Manchester United: We are fighting for the Champions League and always show ourselves in important moments
Lazio pulled out a draw with Borussia thanks to a controversial penalty: Schulz crashed into Milinkovic-Savic, the Serb dived beautifully
Jose Mourinho: Tottenham are one of the most important horses in the Europa League, we are in the race
Cherevchenko is the best RPL coach in November. He was ahead of Semak and Tedesco