Poland

Rząd pracuje nad systemem zbierającym informacje o kontach bankowych Polaków

pokaż komentarz

@jaskins: To jest w ogóle niezła beka, skumajcie:
-Zamiast jednej, scentralizowanej bazy (hmm- PESEL, jakieś bazy obywateli etc?), to mamy co? FIRMY NAZYWAJĄCE SIĘ KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW, jakieś infomonitory, chujumuju i inne duperele. Ale spróbuj założyć Krajowy Rejestr Sadowy, to zaraz ooo uuu oszustfwo jak tak śmiesz śmieć śmieciu nazywać firmę!
-Dalej, żeby zastrzec dane, nie możesz sobie w jednej bazie przełączyć ptaszka i mieć wywalone. O nie nie - ten rak mnoży się jak te Stoarty, zpavy, zaiksy sriksy dupixy i inne MPLC. No i zawsze jakaś mordownia z chwilówkami stwierdzi, że "heh nie sprawdzę w tych największych tylko w zdupex monitor długów S.A", więc pozdro w zastrzeganiu czegokolwiek.
-Oczywiście, przy próbie zastrzegania peseli i innych danych, na bank trafisz na jakiegoś raka, któremu też musisz podać swoje dane (oczywiście nie jest to państwowy urząd, tylko kolejne ujwieco Sp. z o.o.), więc żeby zmniejszyć szansę na wyciek danych, musisz ją zwiększyć...

A wszystko to dałoby się rozwiązać jednym prostym

Pożyczkodawca odpowiada za sprawdzenie poprawności danych. W przypadku ujawnienia błędu, osoba identyfikująca się właściwym dowodem osobistym, nie może być uznana za dłużną.


Jakoś przy leasingu lepszej fury masz trzepanko finansów od góry do dołu, a decyzja potrafi zająć kilka dni. Za to żeby dać do łapy kasę jakiemuś figurantowi z twoim dowodem "made in ukraine", to już nie ma problemu...

Football news:

Real Madrid are confident that PSG will demand 150 million euros for Mbappe. Madrid is not ready to pay so much
Arteta on Ozil: It is always sad when such a figure leaves
Alabai will move to Real Madrid in the summer. The contract for 4 years is agreed, the salary is about 11 million euros (Marca)
Stefano Pioli: We will look at the table in April. For Milan, every match is the most important
Zlatan Ibrahimovic: Together with Mandzukic, we will scare the opponents of Milan. He signed a contract
Milan scored 43 points in 18 rounds - the best result since the 2003-04 season. Then the club became the champion
Aubameyang scored a double in a Premier League match for the first time in the season. Parti's first assist for Arsenal