Poland

Rząd Francji nie chce pozwolić na przejęcie sieci Carrefour przez obcy kapitał.

 •  

  pokaż komentarz

  my byliśmy lupieni na równi z murzynami.

  @to_po_prostu_ja: Bo cały naród był na równi z murzynami. Rozbiory, czy porażki na wojnach same się nie wzięły. Zdecydowana większość obywateli wyraziła zgodę, na otwarcie naszego rynku na zachodnie firmy, a teraz pikaczu fejs. Jak naszymi największymi firmami mają być państwowe spółki zarządzane przez politycznych wysłanników, to już wolę żeby większość firm w tym kraju była zagraniczna.

  Tak BTW w kręgach specjalistów nie widzę żadnych narzekań na zagraniczne spółki, ba, większość ludzi, z którymi współpracowałem, woli pracować w zagranicznych spółkach, ze względu na lepsze zarobki i inną kulturę pracy, z czym sam się zgadzam. W zagranicznych firmach dodatkowo zarobki rosną dużo szybciej. Narzekanie na to, że jesteśmy montownią zachodu słyszę w większości od ludzi którzy na tej montowni pracują, tylko nie wiem jakie ten człowiek ma wyobrażenia, że co, że jak powstaną wielkie polskie koncerny, to przestanie być wyzyskiwany?

 • Football news:

  Fonseca about Europa League: Roma wants to go as far as possible
  The draw for the 1/8 final of the Europa League will begin at 15:00
  15 main stories of our football: Evseev flies in ski boots, Shirokov in a long binge, Galitsky on the treadmill finds Pereira
  Oyarzabal first scored a penalty for Sociedad in a match with Manchester United. He has 16 goals from the point
  Pioli about Milan in the 1/8 finals: Winning the Europa League gives you a ticket to the Champions League
  Coach miner Castro about the Europa League: Ready to take on any opponent
  Moreno has 6 goals in his last 5 games for Villarreal