Poland

Roman Giertych nie wpłaci 5 mln zł poręczenia majątkowego

pokaż komentarz

@mepps

A bo to pierwszy raz ostatnio? Przecież my nie mamy już państwowej prokuratury, Mamy partyjną. Ostatnio pisałem o ponownym wszczęciu postępowania w sprawie Ciech. Aż bije po oczach że to polityczna ustawa. Ale będzie na materiał w wiadomościach, Kurski wie, że to nie prawda ale ciemny lud to kupi.

Nawet gdy uniewinnią Giertycha to post prawda zadziała. Smród zostanie. Kiedyś Kurski oskarżył Tuska o nielegalne finansowanie kampanii bilbordowej Prokuratura i podajże CBA uznało, że kurski zmyślał. i można samemu dowiedzieć się jakie to bajki tworzy KurskI .Nawet cienia wątpliwości że zmyślał. Kurski musiał nawet przeprać Tuska bo przegrał w sądzie. Ale nie jestem pewien czy w tej sprawie. By może to było w trybie wyborczym.

Ale po prawie 15 jakiś mirek wysyła mi wielką listę afer PO a tam; nielegalne finansowanie bilbordów. Postprawda działa. Ludzie łykają jak pelikany, myślenie emocjocjonale.

Polacy dają się sterować jak zabawki.

Pamiętam na wykopie komentarze w stylu: Jechać Giertycha, Mam nadzieje, ze zgnije w szumie.....


Piszę Panowie, z tym aktem oskarżenia jest coś nie tak. Prywatna spółka po prawie 4latach donosi do prokuratury?
ooo neuropa broni złodzieja. Minusy, Hur dur lincz.

Przeczytajcie na czym polega mechanizm, Nikt nie przelał sobie na konto 73 baniek. To niuanse prawno finansowe Zaksięgowali roszczenia wględem wodociągów jako należności. Firma zmieniła właściciela i potem okazało się że należności nie do ściągnięcia. Celowe działanie? Może, a może ktoś popełnił pomyłkę księgową albo źle zinterpretował przepisu? Po prostu błąd? Nowy właściciel zobaczył w raporcie finansowym 73mln należności od wodociągów i nie pytał przed kupnem? Dziwne. I co Giertych jako radca prawny jest oskarżony, że źle doradził?

Nawet jeżeli jego działalność przyniosła straty to jest droga pozwu cywilnego ubezpieczenie od odpowiedzialści cywilnej. A nie wjazd w kominiarkach do biura i przed kamerami pakowanie do aresztu. Lubimy to oglądać ale tak to się nie rob w cywilizowanym kraju. A dzisiaj dowiadujemy się, że w zasadzie nikt na agiertycha nie składał donosu Może gdzieś w bilingu znaleźle jakieś połączenie z kimś powiązanym z aferą i w prokuraturze szampan. Szukaliśmy haka na niego pół roku! Panowie mamy! Będzie premia.

LUDZIE OBÓDŹIE SIE. JUŻ PROKURATURA DZIAŁA NA ZLECENIE PARTII I Władza robi przedstawienia niszczą ludzi a tłum klaszcze,


Mam listę argumentów, że nasza demokracja już prawie nie istnieje ale nie teraz.,

Football news:

Steve McManaman: Real Madrid are an aging team. They need new players if they want to reach their previous heights
ISCO could move to Sevilla in January. Lopetegui is personally Interested
Bilyaletdinov about the Champions League: Loco can leave the group. Unmotivated Bayern can be beaten in the 6th round
Zlatan Ibrahimovic: I Thought about retiring, but I wanted to change the mentality of Milan
Vasco da Gama sports Director: Balotelli will be like Maradona for us
Real Madrid won't buy Mbappe in the summer of 2021 due to the crisis (Le Parisien)
Ibra scores in 39, Buffon drags in 42, Ronaldo has no plans to finish. Is football really getting old?