Poland

Real gubi punkty w meczu z Realem

Real Madryt zremisowa³ 1:1 z Realem Sociedad w meczu 25. kolejki LaLiga przerywaj¹c passê piêciu kolejnych zwyciêstw we wszystkich rozgrywkach - czytamy w Onecie.

Pi³karze z Madrytu remis uratowali dziêki bramce w 89. minucie spotkania - podaje Onet.

W pierwszej po³owie spotkania nie pad³a ¿adna bramka - ale lepsze wra¿enie pozostawi³ po sobie Real Madryt, którego pi³karze dwukrotnie trafiali w poprzeczkê bramki goœci.

Na pocz¹tku drugiej po³owy gola strzeli³ jednak nieoczekiwanie Real Sociedad - po doœrodkowaniu Nacho Monreala Portu popisa³ siê piêknym uderzeniem g³ow¹ i otworzy³ wynik meczu.

Niebawem Portu móg³ doprowadziæ do podwy¿szenia prowadzenia - ale jego zagrania w pole karne nie wykorzysta³ Alexander Isak, który min¹³ siê z pi³k¹.

Real wyrówna³ dopiero w 89. minucie za spraw¹ Viniciusa Juniora, który wykorzysta³ dogranie w pole karne Lucasa Vazqueza.

Football news:

UEFA will soon announce whether the Champions League and Europa League will be completed this season. In social networks there were rumors about the suspension of tournaments
In football revolution-live online 🚨 Super League starts in August, wait for the matches in the middle of the week
FIFA: We can only express our disapproval of the creation of a closed European league
Agnelli left the post of head of the Association of European Clubs. All 12 clubs of the founding clubs of the Super League have also left
The start of the Super League is scheduled for August. 20 clubs, matches in the middle of the week, clubs will be able to play in the national championships
Agnelli resigns as head of the Association of European Clubs. The participants of the Super League scored for an emergency meeting-they supported UEFA
Florentino Perez is the chairman of the European Super League. Andrea Agnelli and Joel Glazer are the deputies