Poland

Ralph Lauren wprowadza usługę wynajmu swoich produktów

Usługa Lauren Look umożliwia klientom wypożyczanie produktów z serii Lauren Ralph Lauren za opłatą w wysokości 125 dolarów miesięcznie. Wprowadzono ją na razie w Ameryce Północnej.

Usługa ta umożliwia członkom wybór stylizacji z najnowszej kolekcji Lauren Ralph Lauren i nadanie priorytetu ich ulubionym elementom. Po ich wykorzystaniu mogą wymienić je na nowe lub kupić je ze specjalnymi zniżkami.

Gdy ubrania osiągną swój limit wypożyczenia, zostaną przekazane na rzecz Delivering Good, organizacji non-profit, która zapewnia ludziom dotkniętym ubóstwem nowe i prawie nowe ubrania.

Ralph Lauren twierdzi, że jego nowa usługa oferuje konsumentom nowy kanał doświadczenia i odzwierciedla ewolucję kupujących w kierunku cyfrowego krajobrazu detalicznego.

- Lauren Look pozwala nam odkryć zupełnie nowy model, który wykorzystuje rosnący nacisk na ekonomię współdzielenia i zrewolucjonizuje sposób, w jaki patrzymy na konsumpcję mody - mówi dyrektor ds. Innowacji i brandingu David Lauren.

„The Lauren Look” debiutuje produktami marki Lauren Ralph Lauren. Platforma została uruchomiona w Ameryce Północnej 2 marca.

Model wynajmu staje się coraz bardziej popularny w handlu detalicznym - marki takie jak Ann Taylor, Urban Outfitters i Vince mają programy wynajmu.

Football news:

Tedesco has discovered Promes from a new angle: he is also great between the lines. Grigoryan about the midfielder
Manchester United and Arsenal are Interested in midfielder Fluminense Martinelli, compensation - 40 million euros
Courtois on 2:1 with Barca: Real showed that they can fight
Messi has not scored against Real Madrid since May 2018
Zinedine Zidane: Real Madrid beat Barca deservedly. You can't blame everything on the judge
Ronald Koeman: The referee should have taken a clear penalty. But Barca will have to accept it again
Sergi Roberto on Braithwaite's fall: I was surprised that the referee immediately said that nothing had happened. He did not address VAR