Poland

Polsatnews.pl wyprzedził TVP.info

@RichTheBombel: Pitolisz. TVP info ma bardzo dobre materiały, rzetelne i odsłaniające szaleństwo totalnej opozycji. Na TVP można zobaczyć naprawdę, co się PISowi udaje naprawić w Polsce po tylu latach politycznego szamba i niszczenia kraju, mimo, że opozycja próbuje przeszkodzić w naprawie Polski.

Sam jednak rano oglądam Polsat NEWS - to jest absolutnie coś innego niż na szczujni TVN. Próbowałem rano oglądać TVN, ale tam 99% materiału, to antypisowska histeria - takiego ujadania to nigdzie nie widziałem. Do wszystkiego się dopierdzielają, wszystko co PIS robi, to jest złe i szkodliwe dla Polski, a polityczno opozycyjne miernoty są super.

Dlatego przeniosłem się na Polsat NEWS - serio, prezenterzy są tam przyjemni, nie ma żadnej negatywnej szczujni, nie ma temat PISu, tylko dobre informacje - po prostu jest tam dobre dziennikarstwo i nie są to żadne dziennikarskie pachołki.

źródło: youtube.com

Football news:

Zinedine Zidane: if the referee gives a penalty, it means it is a penalty
Lizard on the criticism of VAR: In Real life, they don't pay attention to conversations outside the team
Real need to score 5 points in 3 rounds to win La Liga
Gasperini about the 1/4 final of the Champions League: the Match with Juventus is an imitation of the games with PSG
Courtois played 18 dry games in the La Liga season. Real's record is one game away
Real Madrid won the 8th victory in a row and does not miss 5 matches
There was hardly any contact, and even outside the penalty area. Ex-member of Barca's Board of Directors about real's penalty