Poland

Polki oburzone pomysłem aborcji prawnej. NaTemat napisał o akcji wykopu

@Kargaroth: Narzekasz na manipulację, a sam ją stosujesz...

Aborcja, niezależnie jakie fikołki zastosesz, to zabicie człowieka we wczesnym etapie rozwoju, nie ma takiego gatunku biologicznego jak "zarodek ludzki" jest człowiek, ale rozumiem, że Twoja podświadomość sama Ci mówi, że aborcja "bo mam za małe mieszkanie" jest zła, skoro musisz używać takich zwrotów, by odczłowieczyć bezbronną istotę.

Dla jasności, ja, i jak widać większość Polaków prezentuje centrowe poglądy, nie jesteśmy ani za całkowitym zakazem, bo wiemy, że są sytuacje, kiedy kobieta powinna mieć prawo do tej ciężkiej decyzji, ani też w kraju tak zniszczonym przez dehumanizację, nie chcemy prawa do ograniczania życia bezbronnym ludziom, jak to było za naszych okupantów (bo tylko naziści i komuniści spełniali oczekiwania tych 22% z sondażu niżej i mieli zbliżone poglądy w kwestii prawa do życia).

źródło: pbs.twimg.com

Football news:

Juventus for the first time in the 123-year history of the club played without the Italians in defense and goal
Koeman on 4:0 with Dynamo Kyiv: Today was the Barcelona we want to see
Holand continues to insist that he is a monster. Fastest in the history of the Champions League scored 15 goals (and added 16)
Koeman on the victory over Dynamo Kyiv: We achieved our goal-we reached the playoffs
Solskjaer on 4:1 with Istanbul: Manchester United played intensely, enjoyed the match. We want to be 1st in the group
Forward Ferencvaros Troll Cristiano: celebrated a goal in his style. Ronaldo responded with a goal and a very angry look
Morata scored 5 goals in 4 games in the Champions League for Juve. His best result is 5 in 12 games in the 2014-15 season