Poland

Policja zrobiła nalot na biuro Sławomira Mentzena

  •  

   pokaż komentarz

   @SpasticInk: ten RZ nie jest polski, wszystko zrobił by podczas polaków zaszczuć ich miedzy sobą i by stracili również zaufanie do władzy. A restrykcje covidowe to jakiś sabotaż.

   Na ulicy każą trzymać dystans zakładać maseczki a w szpitalach w poczekalniach na wynik testów na salach leża wszyscy bez testów w tych samych pomieszczeniach, głownie tam sie zarażają ludzie,

   Promują szczepienie sie na covid szczepionką która nie została przebadana i modyfikuje genom człowieka.


   Jest szczepionką negowaną przez polskich naukowców.
   Apel polskich naukowców
   https://www.wykop.pl/link/5827729/polscy-lekarze-i-naukowcy-ostrzegaja-przed-szczepieniami-na-covid-19/

   pod aspektem ekonomicznym: Zamiast dawać dofinansowania dla branż które rzeczywiste ucierpiały i byli płatnikami podatków w Polsce...

   to rozdają na rozrywkę, wakacje, kulturę nie weryfikując nic.


   dla 2000 "artystów" dalii tyle samo co w pierwszej edycji tarczy dla wszytkich 1.5 MLN firm

   Chwała sie działaniem najdroższego szpitala polowego w historii polski


   I wala społeczeństwo na wybory, na maseczki na respiratory
   bo wiedzą że polacy to banda mułów i nic im nie zrobią

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikuZplasriku: to jest rząd nie tyle polski co polskojęzyczny, na usługach, wszyscy wiemy kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   @kuba_ber: Konfa musi się wewnętrznie zreformować, bo jest partią pełną sprzeczności i wręcz schizofrenicznie skonfliktowanych ze sobą postulatów, na zmianę krzycza o wolności jednocześnie promując zamordyzm. Może przez 3 lata się coś zmieni jeszcze do czasu wyborów, chyba że Naczelnik wszystkich niewygodnych oponentów do tego czasu pozamyka w więzieniach

  •  

   pokaż komentarz

   @SpasticInk: jakiś czas temu pracowałem w korpo (ponad 2k w budynku). Na moim piętrze wszyscy w garniturach pod krawatem. Codziennie po 12 kawa wylana na zlew. Nie do, a na te półkę co zazwyczaj stoi na niej mydło. Narta w kazdej kabinie. Najlepsze jednak były pisuary bo zawsze nalane obok, na podłogę, ale też nad pisuar... Mocz przyklejony do fugi na pisuarem... k%#$a ludzie z wyższym wykształceniem. Pomijam już papier czy ręczniki na podłodze. k%#$a dramat.
   Ps. Podobno w damskim było podobnie...

  •  

   pokaż komentarz

   @saar: xD Miej trochę godności dwukrotnie głosowaliście w ten sposób, nie mam konta od wczoraj. Dokładnie pamiętam hype na wykopie. Ale tak to jest najpierw musicie dostać po dupie to dopiero wtedy się nauczycie ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   xD Miej trochę godności dwukrotnie głosowaliście w ten sposób, nie mam konta od wczoraj. Dokładnie pamiętam hype na wykopie. Ale tak to jest najpierw musicie dostać po dupie to dopiero wtedy się nauczycie ¯_(ツ)_/¯

   @Jariii: zdajesz sobie sprawę, że w tej grupie są różni ludzie czy wszyscy musieli głosować tak jak się tobie uroiło na podstawie komentarzy na wykopie?

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: Bo mówimy o wyborcach Konfederacji, a nie Bosaka i nie są to tożsame same grupy, choć oczywiście w znacznej części zbieżne. Większość moich znajomych, która głosowała na Konfederację nie zagłosowała na Bosaka, co mnie bardzo cieszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: no dobrze, wiec wg tej grafiki wyborcy konfy zaglosowali praktycznie po polowie, nie liczac glosow niewaznych (jak moj).
   O co bol dupy? Jak o ma sie do tekstu omegabankomatu: "w pierwszej na bosaka w drugiej na Dudę"?
   Skoro polowa zaglosowala tak a polowa inaczej?

  •  

   pokaż komentarz

   Jak o ma sie do tekstu omegabankomatu: "w pierwszej na bosaka w drugiej na Dudę"?

   @saar: Porównaj jak zagłosowali wyborcy innych kandydatów. Duda od wyborców Bosaka zyskał, a nie stracił.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR Przecież masz tutaj jak stodoła pokazane 50/50. Dodaj wysoki poziom nie brania udziału w 2 turze i wychodzi że dla wyborcy konfederacji to jeden pieron czy rządzić będzie ludzie socjaluch na smyczy USA czy socjaluch na smyczy UE.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii: daj spokój. Jak nie pokażesz im print screenów to będą iść w zaparte. Głosowali na Dudę i mają czego chcieli. Tak samo jak rolnicy (nagle się obudzili), górnych (nagle się obudzili) i przedstawiciele wielu innych branż.

  •  

   pokaż komentarz

   @saar: Przecież 40% na Dudę to i tak wynik uwłaczający godności. Na Dudę powinni głosować jedynie emeryci, patusy uzależnione od 500+ i ludzie kompletnie zmanipulowaniu propagandą pisowskich mediów.
   A jeśli ktoś zdaje sobie sprawę z całej tej kłamliwej propagandy, z niszczycielskich działań PIS wobec gospodarki, z cynicznego podejścia do patriotyzmu, z nepotyzmu na skalę nieznaną od 89' - a i tak głosuje na Dudę, bo kurła geje chcą seksualizować dzieci i hehe czaskoski nasrał do rzeki - to po prostu brak mi słów.

  •  

   pokaż komentarz

   @friko9 @saar @XVoIR
   Klocicie się o byle co.
   Prawda jest taka, że lwia część osób która głosuje na konfe czy Bosaka wcale nie ma konserwatywnych poglądów a głosują głównie dlatego, że to ugrupowanie jest za wolnością gospodarczą, a ich konserwatyzm wręcz wywołuje w tych osobach dysonans.
   Dlatego po przegranej bosaka wiele osób mogło oddać głos na trzaskowskiego, bo on jest bardziej liberalny społecznie..
   Niedługo konserwatywne partie nie będą miały uznania. Ludzie chcą wolności w każdej dziedzinie. Nie będę się upierał ze to dobrze, po prostu tak jest.

  •  

   pokaż komentarz

   30tys., jak dobrze zagadasz to 5tys

   @jakub-putz: to już nieaktualne. Po pierwsze primo kary administracyjne wyleciały do kosza z wejściem ustawy antycovidowej. Zgubił im się paragraf. Po drugie primo okazuje się że milicja przekazując twoje dane osobowe do sanepidu popełnia przestępstwo. Ultimo, tylko kij wbić do tego chlewu bo nasrane już jest.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie pamiętam hype na wykopie.

   @Jariii: w sensie spam Trzaskowskim? Trudno nie pamiętać, najlepszy przykład astroturfingu w tym roku. A potem było usuwanie kont propagandowych, jak słynny Print Screen bodaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Szymp liberalizm obyczajowy jest silnie uzależniony od poziomu zagrożenia. Onszary targane wojnami i biedą mają tendencje konserwatywne i wysokiej standaryzacji społecznej. Zobaczymy co przyniesie przyszlość. Będzie dobrobyt - będzie liberalizacja. Przyjdzie bieda - wrócimy do kościołów.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR

   A czemu kolego pokazałeś wyborców konfederacji, a nie Bosaka?


   Ty w ogóle rozumiesz o co pytasz? Wyborcy Bosaka to są np. narodowcy, którzy nie chcą głosować na Konfederację lub PiSowcy, którzy głosują na PiS, ale nie chcą Dudy. I tak można wymieniać.

   Cześć tych osób nie pokrywa się z wyborcami Konfederacji, więc mówienie, że wyborcy Konfederacji głosowali w większości za Dudą, jest lewackim kłamstwem.

  •  

   pokaż komentarz

   Prawda jest taka, że lwia część osób która głosuje na konfe czy Bosaka wcale nie ma konserwatywnych poglądów a głosują głównie dlatego, że to ugrupowanie jest za wolnością gospodarczą

   @Szymp: Dlatego popiera zakaz pracy w niedzielę

  •  

   pokaż komentarz

   @void1984 możesz wskazać dokładnie gdzie coś takiego zadeklarował. Jestem ciekawy. Bo obserwuję ich trochę i wiem, że wewnątrz też nie we wszystkim się zgadzają. Co którzy głosują na konfe właśnie wola tych wolnościowców niż dzieci narodowki.
   Swoją drogą mam wrażenie że wewnątrz struktur też nie do końca są zgodni we wszystkim, ale każdy chce przepchnąć to co go bardziej interesuje.
   Zauważ że to jedyna partia w której nie ma systemu wodzowskiego, dlatego będą różne zdania :)

 •  

  pokaż komentarz

  Nękanie opozycji jest? jest. Wyciągi narciarskie otwarte są? są. Obniżka wolnej kwoty podatków dla zwykłych ludzi? nie ma. I tak będzie że na PIS zagłosuje 40%

 •  

  pokaż komentarz

  Mentzen publicznie krytykuje po kolei wszystkie działania rządu. To była kwestia czasu jak komuchy zrobią mu nalot, żeby nie czuł się za pewnie.

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna

Football news:

It feels like we've been working together for 10 years! Chelsea stars say goodbye to Lampard
Bayern Munich have signed former Basel striker Oberlen
Tuchel will sign a contract with Chelsea for 1.5 years (David Ornstein)
Barcelona still owes Liverpool about 29 million euros for the transfer of Coutinho
Immobile on last season: Lazio felt invincible before covid. They could have fought for the scudetto
Chris Sutton: Lampard is another victim of Russian roulette at Chelsea. This is Abramovich's style
Ex-agent Benzema: Karim will return to Lyon, the club is in his heart. He watches all their matches