Poland

Paraliż senny? A może jednak spotkanie z nocną zmorą?

pokaż komentarz

@Tolstoj-kot:

Kosmici są najgorsi. Właśnie najbardziej ich się boję podczas paraliżu.

Wiesz, o ile jakiś demon, pies, bestia, smok... śmierć, cokolwiek... Ci się przytrafi, to ja zawsze odnajdywałem w sobie tę racjonalną część - Oks anon - to nie ma prawa się dziać xD Już to przerabiałem (raz czarna postać wbiła mi nóż w brzuch) - totalny odlot i mokre od potu wyrko.

Jednak gdy pewnego razu przyszli kosmici, to nie mogłem się przez tydzień k?#!a pozbierać. Wtedy miałem 15 lat (jarają mnie te klimaty #gorti itd). Tutaj nie mogę sobie tego zracjonalizować, ponieważ... wierzę, w istnienie innych cywilizacji. Wierzę, że mogą do nas przylecieć, że mogą o nas wiedzieć, a i że kiedyś mogli nawet w nas ingerować.

Mając przesiąknięty beret od UFO... serio myślisz, że właśnie Tobie przytrafiło się NAJPRAWDZIWSZE uprowadzenie przez obcych.


Wolałbym być codziennie budzony przez 2 tygodnie uczuciem przeszywającego uderzenia w brzuch (wizualizowanym przez czarną postać wbijającą mi nóż) niż przeżyć kolejne porwanie ;]

Football news:

Zinedine Zidane: if the referee gives a penalty, it means it is a penalty
Lizard on the criticism of VAR: In Real life, they don't pay attention to conversations outside the team
Real need to score 5 points in 3 rounds to win La Liga
Gasperini about the 1/4 final of the Champions League: the Match with Juventus is an imitation of the games with PSG
Courtois played 18 dry games in the La Liga season. Real's record is one game away
Real Madrid won the 8th victory in a row and does not miss 5 matches
There was hardly any contact, and even outside the penalty area. Ex-member of Barca's Board of Directors about real's penalty