Poland

Pani z CNN i członek BLM/Antifa w kapitolu.

pokaż komentarz

@Gro9: Biden może tak. Ale oni bardziej cieszą się z Harris. A jak wiemy - w USA dość często jest tak, że wiceprezydent za chwilę startuje na prezydenta.

Kwestią są też zmiany społeczne. Jeśli w USA dojdzie do rewolucji - tej zwykłej czy pełzającej - to słynna amerykańska wolność odejdzie w zapomnienie.

Albo na drodze gwałtownej rewolucji nastąpi chaos - i jak to przy rewolucjach - władzę przejmie rewolucyjna wierchuszka, która szybko spacyfikuje rewolucjonistów jak tylko przestaną być potrzebni w eksterminacji "wrogów ludu".

Albo na drodze pełzającej rewolucji - gdy stopniowo będą antagonizowane różne grupy ludzi, aby zawsze znalazła się większość, która zabierze jakieś prawa mniejszości. I tak kawałek po kawałku społeczeństwo będzie ograniczone, a nowa wierchuszka sprowadzi system demokratyczny do socjotechniki na słabym i zniewolonym społeczeństwie.

Generalnie Europa babra się na tej drugiej ścieżce - w USA neolewica też jej próbuje, ale jak widać - tempo jest tam na tyle szybkie, że pojawia się ryzyko zbrojnej rewolucji.

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7