Poland

Orlen broni prezesa, chociaż nagrania nie dotyczą jego działalności w spółce

 •  

  pokaż komentarz

  @krkr123: pieniądze z OFE zostały przelane na ZUS, o ile wiem ani złotówka nie zginęła, dla porównania przy przelewaniu pieniędzy z OFE przez PIS - pobrali sobie 15% podatku :)

  Amber gold jest jedną z dziesiątek piramid finansowych jakie były w Polsce (ostatni Get Back działał bardzo podobnie) - problem byłby, gdyby zamieszany był w to ktoś z polityków lub próbował to kryć. Znowu nie ma na to żadnych dowodów, a komisja od 5 lat pierdzi w stołki.

  budowa stadionu narodowego i autostrad to akurat żadna afera - autostrady i stadion były potrzebne, przetargi zrobiono, obiekty wybudowano. Chciałbym żeby pisowskie afery tak się kończyły. A zamiast tego mamy np milionowe łapówki, utratę miliardów w SKOKach, wyciągniętą kasę z fundacji skok przez Biereckiego, wyciąganie milionów na respiratory od handlarza k#[email protected] bronią które nie działają lub w ogóle nie zostały dostarczone, wyciąganie kasy z budżetu przez fundację na jakieś k#[email protected] jachty czy ławeczki z pozytywką.

  Że już o wyborach sasina nie wspomnę :)

  No ale pis kupił polaków to mamy co mamy...

  PS żeby nie było - ostatni raz na PO głosowałem w 2011 roku (nie licząc senatu bo był wspólny kandydat). Nie podobały mi się ich rządy, i wolałbym żeby rządziło coś w stylu Nowoczesnej. Nie podobało mi się przelanie kasy z OFE na ZUS (choć nie była to afera - po prosty wolę płacić te kilka procent więcej za obsługę ale mieć to na koncie w prywatnej firmie) i nie podobała mi się przede wszystkim ich pobłażliwość względem PIS kiedy mieli władzę.

  Ale porównywanie afer po z aferami pis świadczy o kompletnie wypranym mózgu.

 • Football news:

  Lineker on Barca's Cup win: Koeman did a great job in a difficult time for the club
  Zidane about Real Madrid: These players have won a lot, but they want more
  Sorokin that St. Petersburg may host additional Euro matches: There is nothing to say yet, there is no guarantee
  Paul Pogba: Manchester United must win something. I don't like to play and not win
  Coach Athletic Marcelino: Barcelona beat us in the Cup final because they were clearly better
  Real Madrid: Congratulations to Barcelona and its fans on a well-deserved victory in the Spanish Cup
  Antoine Griezmann: I am happy at Barca. We want to win La Liga as well