Poland

Naukowcy wiary kontratakują

w samym środku morza znajduje się miejsce, na którym wznosiły się niegdyś mury dwóch miast: Sodomy i Gomory. Nazwy te słusznie stały się synonimem wszelkiego zgorszenia, nieporządku i grzechu.

Wszak mieszkańcy Sodomy tak radykalnie odrzucili moralność akceptowaną przez Boga, że planując swe orgiastyczne uciechy, chcieli obcować nawet z zesłanymi na ziemię aniołami!

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Czyż możemy wątpić, że istnienie Morza Martwego to znak Boga, niechcącego widzieć więcej obrzydliwości zniszczonych przezeń miast? Czyż nie jest symboliczne, że Stwórca całego świata zechciał umiejscowić Sodomę i Gomorę w najniższym punkcie ziemi?

O ile komuś takie rozważania dotyczące zamierzchłych czasów mogą wydać się ważne, o tyle znacznie ważniejsze pozostają rozważania dotyczące przyszłości Morza Martwego. Skoro wysycha ono w gwałtownym tempie, a za trzydzieści lat ma zniknąć całkowicie, czyż i w tych prognozach nie należy poszukiwać Bożych znaków?

Nasze ociekające seksem czasy, w których promocja homoseksualizmu i wszelkich zboczeń doprowadziła do powszechnego upadku obyczajów, nierzadko bywają nazywane „powrotem Sodomy i Gomory”. Cóż, określenie to z każdą wysychającą kroplą Morza Martwego przestaje być wyłącznie metaforą.


( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: wykop.pl

Football news:

Tebas on Messi: I Want to see Leo in La Liga as well as Mourinho, Pep, Klopp, Ronaldo
Farewell to Maradona in Argentina: there were only relatives, buried next to their parents
Maradona was buried near Buenos Aires next to his parents
Mourinho on Maradona: We can find his football on Google, but we won't find Diego there. I miss him
Fabio Capello: against such a mediocre Real Madrid, Inter could have played better
Ibrahimovic met with the Swedish national team coach in Milan
Тот Tottenham midfielder Winks scored from 49 yards. This is the 3rd result in the Europa League, all - in this draw