Poland

[LIVE] Protestujący idą pod dom prezesa!

 •  

  pokaż komentarz

  I nic im to nie da. Prezes zdążył przekształcić chałupę w fortecę z gwardią wiernych pretorianów... za nieswoje pieniądze. W planach jest jeszcze most zwodzony nad fosą z krokodylami.

  •  

   pokaż komentarz

   : Nie szkodzi, że go tam nie ma. Ważna jest symbolika. Karakan sra na naród, robi sobie co chce. On jest za to wszystko odpowiedzialny. Pójście pod jego dom to bardzo dobry sposób na wyrażenie przeciwu.

   @SpaghettiSupernova: on nie jest odpowiedzialny. Odpowiedzialni są ludzie którzy PiS wybrali..

  •  

   pokaż komentarz

   @piwomir-winoslaw: I napisał Konstytucję. Dla protestujących Kaczyński jest jakimś wszechmocnym bóstwem chyba.¯\_(ツ)_/¯ Swoją drogą jak PiS jest mistrzem w psuciu wszystkiego czego się dotknie (nawet przy dobrych chęciach) to zarządzanie opinią publiczną opanował do perfekcji.

  •  

   pokaż komentarz

   No tak, jak powszechnie wiadomo, organy państwowe za obecnej kadencji PiS-u są kompletnie niezależne od partii, a partia wcale nie jest zarządzana autorytarnie przez tego dzbana.

   @SpaghettiSupernova: Zaczynam się zastanawiać, czy fantazje o wszechwładzy Jarosława Kaczyńskiego nie mają służyć opozycji jako listek figowy - w końcu co oni biedne robaczki mogą, mając do czynienia z takim Machiavellim?

  •  

   pokaż komentarz

   dlatego zawsze przypadkiem stoja zagony policji pod jego chata

   @longstar: Stoją, bo opozycja robi z niego cel ataków i gróźb, tak samo jak i teraz. Rozumiem, że gdyby zorganizowany tłum afiszował się z zamiarem wejścia Tobie na chatę i zrobienia Ci krzywdy, to policja miałaby nic o tym nie wiedzieć i nie reagować? A Ty sam siedziałbyś cicho i policji oczywiście nie zawiadomił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bilut: Widzisz, tym się różnie ja i szeregowy poseł od Jarosława że wysłali by 2 zółtodziobów i nikt o to by nie dal j#??nia. Przyjechaliby spisali protokol i finito. Pora na csa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @piwomir-winoslaw: Skoro pytasz, to może nie sfałszował, ale ostatnie wybory na pewno nie były uczciwe. Stronniczość TVP, alerty RCB, rozdawanie wozów strażackich, aktywny udział rządu w kampanii Dudy. To tylko pierwsze z brzegu przykłady, jak PIS nieuczciwie (bo wykorzystując aparat państwa i pieniądze podatników) pomagał Dudzie.

1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 następna

Football news:

Roma have 4 wins in 5 rounds of the Eurocup season for the first time
Soboslai could move to Leipzig in the winter if Salzburg fail to qualify for the Champions League play-offs. The midfielder is also of Interest to Bayern
Bale has 200 career goals. He hasn't scored in European competition for 2 years
Fati became socio of Barca, but will not be able to vote in the next election
Jose Mourinho: some Tottenham players coming to visit LASK, Ludogorets, think they don't belong there
Pioli on 4:2 with Celtic: Milan did not lose their head at 0:2 and continued to play as a team
Messi will be at PSG next year. RMC Sport journalist on Barca forward