Poland

List otwarty do Andrzeja Dudy w sprawie zawetowania 2 mld dla TVP

pokaż komentarz

Kaczyński was rozegra mistrzowsko.

@Siergiej_Morozow: Oho. Argument używany wyłącznie przez politycznych trolli, albo pożytecznych idiotów. Kim jesteś, kumplu - tym pierwszym? Tym drugim?

Tak to wszystko genialny strateg zaplanował, że jak Lichockiej nerwy puściły i faka na wizji pokazała, to partia przez kilka dni nie miała pojęcia co z tym faktem zrobić, wysyłając w eter sprzeczne sygnały. Tak to wszystko genialnie rozkminił, że teraz nie jest nawet istotne czy Duda ustawę podpisze czy nie, bo, po pierwsze, mleko już się rozlało...

...a, po drugie, podpisanie ustawy zrobi z Dudy wiernego, partyjnego pieska - a brak podpisu i prezydenckie weto będzie wrzuceniem granatu do szamba, bo Duda przedstawiony zostanie jako p$#%uś co to się opozycji przestraszył i działa wbrew własnej partii i własnemu elektoratowi.

Znudzi się wam kiedyś to p$$!!?#amento o genialnym strategu Kaczyńskim, co to jest zawsze piętnaście kroków przed wszystkimi - czy wręcz przeciwnie, będziecie o tym p$$!!?#ić nawet gdy PiS zostanie katapultowany z dala od władzy i skończy z 5-10% poparcia?