Poland

Kto pamięta kartridże i ich wymiany na rynkach... :-)

pokaż komentarz

Pamiętam, jak kiedyś u dalszego znajomego grałem w Żółwie Ninja II Arcade, i byłem mega zajarany. Przyszedłem do kolegi z którym codziennie graliśmy i mówię mu, że jest taka mega gra (a my wtedy mega fani żółwi byliśmy). Po długich poszukiwaniach, nie mogąc tego nigdzie znaleźć, ojciec kolegi jechał na jakąś giełdę, i po namówieniu zgodził się tą giełdę przetrzepać. W końcu mu się udało i nawet z budki dzwonił, że jest. My mega podjarani i czekamy aż wróci z wyprawy. W końcu jest, naklejka się zgadza, wsadzamy do konsoli, power.......a tam Barbie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Druga historia jest taka, że był też rip Tsubasy z NESa, i udało nam się wypożyczyć z wypożyczalni, jednak po czasie trzeba oddać "dyskietkę". Kolejny raz się nie udało, bo jakiś frajer sobie przywłaszczył na wieczne nieoddanie.
Poza wspominkami z młodości, chciałbym w związku z tymi historiami pana nieuczciwego Janusza z bazaru jak i młodocianego złodzieja pozdrowić środkowym palcem, za chamskie zagrywki w stosunku do dzieciaków, wiem, że to czytacie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Football news:

Willian made an assist in Arsenal's third match in a row
The March matches of the South American selection of the 2022 World Cup can take place in a bubble in a European city
Zidane on Benzema before the derby: We won't take any chances. Those who are 100% ready will play
Can you guess a coach based on his career as a player? It's easy with Zidane - but with Flick and Gasperini?
Zidane is categorically against Bale's return to Real Madrid (Defensa Central)
Cunde from Seville is potentially the best defender on the planet. He was inspired by Cannavaro and is very similar to Sergio Ramos
Ibrahimovic returns to the Swedish national team (FotbollDirekt)