logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Krzysztof Bosak do J. Scheuring-Wielgus po Marszu Niepodległości

pokaż komentarz

@p_z_jedenastu: nie widziałem programu ale mogę się o pifko założyć ,że odpowiedziała powtarzając to samo co przedtem. Oni działają jak zaprogramowani : tworzymy dobrze brzmiący frazes, nie ważne jak głupi, i powtarzamy aż zbierze się odpowiednia liczba idiotów wierzących w ten idiotyzm.
Jeśli prześledzi się budowanie "świadomości lewicowej" oraz wszelkich idei pochodnych (LGBT+, ekologia) to poza gładko brzmiącymi hasłami nic więcej tam nie ma. Niby dlaczego nie można z nimi porozmawiać na poziomie ?
Wybierz interesujący temat, obejrzyj 2-3 "dyskusje" i nagle odkryjesz ,że 80% jest takie samo - problem potraktowany tak by pasował do ideologii, często z pominięciem informacji naukowej bo ta nie pasuje. Albo wspieramy się kilkoma naukowcami ogłaszając ich większością.

Themes
ICO