Poland

Kibole chcieli bronić polskich kobiet. Teraz sami je biją na protestach.

pokaż komentarz

kościół nie ma nic do tego.

@ethics: Jako budynek oczywiście, że nie, ale jako zbiór ludzi już tak. Przecież to nie Bóg stworzył tę religię itp, tylko ludzie.

Religia katolicka ma za zadanie nieść słowo boże więc z definicji nie może siedzieć cicho jeśli chodzi o jakieś sprawy moralne.

@ethics: Zgadzam się, ale ja do tej grupy nie należę i mam prawo mieć inne zdanie.

To na obywatelach spoczywa odpowiedzialność za nie wybieranie władzy która słucha kościoła.

@ethics: No tak, ale sam napisałeś, że 90% (niech będzie) to katolicy więc wybiorą zawsze kogoś kto nie jest anty w stosunku do KK. Problem w tym, że bajki kościoła odbijają się na wszystkich. Rozumiem, że jest demokracja itp. ale właśnie ta demokracja pozwala innym wyrazić swoje zdanie. Nawet gdyby to nie była demokracja a tyrania to też warto by ludzi walczyli o swoje, bo mają tylko jedno życie.


Ba nawet w przytoczonym przez Ciebie islamie nie podoba mi sie traktowanie swoich własnych członków. Tak zgodzili się na to, ale nieświadomie, przez indoktrynację od dziecka. U nas też jest taka indoktrynacja jak wiesz. Sam przecież byłem wierzący do dorosłości, a nawet trochę dłużej.

Football news:

Koeman on 4:0 with Dynamo Kyiv: Today was the Barcelona we want to see
Holand continues to insist that he is a monster. Fastest in the history of the Champions League scored 15 goals (and added 16)
Koeman on the victory over Dynamo Kyiv: We achieved our goal-we reached the playoffs
Solskjaer on 4:1 with Istanbul: Manchester United played intensely, enjoyed the match. We want to be 1st in the group
Forward Ferencvaros Troll Cristiano: celebrated a goal in his style. Ronaldo responded with a goal and a very angry look
Morata scored 5 goals in 4 games in the Champions League for Juve. His best result is 5 in 12 games in the 2014-15 season
Holand has scored 15 goals in the Champions League the fastest. 7 games better than the record