Poland

Karabinek Grot zagraża żołnierzom? Jest odpowiedź producenta

 •  

  pokaż komentarz

  Napisano: "Szokujący raport o karabinku Grot. Jest tak zły, że zagraża żołnierzom"

  ... czy szokujący raport o karabinku który zagraża żołnierzom pojawił się w tym momencie dlatego bo Ukraina zastanawia się nad wyborem dostawcy broni dla swojej armii ? xDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @RobertKowalski: Myślę że powstał też dlatego że polityka zatajania usterek się nie sprawdziła. Jakby jasno były przekazywane i publikowane informacje o wadach i usterkach a opinie użytkowników brane pod uwagę to by nie było tej inby a tak... #pdk

   @h225m:


   W tej naszej rodzimej tez większość rozwiązań jest z USA albo na patencie z USA. #opiniaeksperta

  •  

   pokaż komentarz

   Ukraina nie bierze Grota w ogóle pod uwagę. Szukają broni typu AR-15. Nie rozpowszechniajcie fakenewsów.

   @KubbaTrix A jaką masz pewność, że szukają broni tego typu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

   Poza tym nie ma rynku karabinku z lufą o długości 16 cali, który waży mniej niż 3,25 kg.

   @wrocilem_bo HK416

  •  

   pokaż komentarz

   @krulwypoku_IgB6:

   polityka zatajania usterek się nie sprawdziła.

   Tak zatajana, że nie jestem żołnierzem, nigdy nie trzymałem karabinku w dłoniach, a wszystkie te problemy przewijały się od lat w mediach, wszystkie znałem, a problemy były (i są) regularnie naprawiane przez producenta w ramach gwarancji.

  •  

   pokaż komentarz

   @KubbaTrix: Z artykułu, który przytoczyłeś wynika, że Ukraina prowadzi zaawansowane negocjacje z bliżej nieokreśloną firmą produkującą broń. Całość dotyczy karabinków w kalibrze 5,56 mm w układzie AR 15. To oznacza tylko tyle, że trafili najwyraźniej dobry deal na broń akurat tego typu, a nie że szukają broni tylko w tym typie. Zakładam, że jeśli dostaliby interesującą propozycję na broń w zupełnie innym układzie to raczej by nie pokręcili nosem.

  •  

   pokaż komentarz

   wszystkie znałem, a problemy były (i są) regularnie naprawiane przez producenta w ramach gwarancji.

   @antyfoliarz: Czy gwarancja obejmuje również zawieszenie broni na czas naprawy w trakcie trwania działań zbrojnych?

  •  

   pokaż komentarz

   @janK: Wydaje ci się, że broni jest w siłach zbrojnych "na sztuki"? Jak jest w serwisie, to co, lata z gałęzią? Nie, bierze z magazynu, albo część bierze z magazynu, jak tylko ona się popsuła. A jak się skończyły GROTy, to bierze Beryla.

   Nic nie robi tak dobrze na choroby wieku dziecięcego jak MASOWE testy. Testy na 100 sztukach niewiele by dały (co da się zauważyć, bo takowe były przeprowadzane).

  •  

   pokaż komentarz

   @RobertKowalski: a skąd Ci przyszlo do głowy że jakiś kraj chciałby w ogóle wchodzić w interesy z polskim producentem broni? Raz że nic ciekawego do zaoferowania Polska nie ma w tym zakresie, dwa że w ogóle nikt nie ma ochoty na robienie interesów z firmami zarządzanymi poprzez kaprysy szurniętych polityków, a przecież Polska na tym obecnie stoi. Obecna władza skutecznie odstrasza wszystkich przed inwestowaniem w tejln kraj.

 •  

  pokaż komentarz

  Fabryka Broni podkreśla, że skonstruowała swoją broń zgodnie z wymaganiami zamawiającego i w kooperacji z nim usuwa wszelkie pojawiające się nieprawidłowości.
  Kurde to teraz broń też wydają w wersji early acces jak gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Szokujące artykuły der Onet, na temat polskiego karabinka, akurat w momencie gdy Ukraina stoi przed wyborem tego typu uzbrojenia dla swoje armii.
  Cóż za zastanawiająca koincydencja.

  •  

   pokaż komentarz

   @dendrofag: Rzecznik WOT twierdzi też, że manipulacją jest zdanie z naszego tekstu, że „Grot w trakcie podpisywania kontraktu nie miał badań kwalifikacyjnych, które dopuszczałyby go do użytkowania w armii”. Najzabawniejsze jest jednak to, że w dalszej części oświadczenia, sam potwierdza, że napisaliśmy prawdę. Przypomnijmy, kontrakt na zakup karabinków został przez byłego ministra obrony Antoniego Macierewicza podpisany we wrześniu 2017 r., a jak pisze płk Pietrzak: „ Badania kwalifikacyjne zakończyły się w listopadzie 2017 r.”.

   Straszna manipulacja xDDDDD


   Weźcie wyjdzie z tej oblężonej twierdzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @janK: jakis bloger z usa wie co ma zamiar kupic Ukraina? Też na bank wiarygodny, bezstronny i nieopłacany jak Onet. Tylko zleceniodawca inny może być. Dorosnij

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: You're in the wrong place if you're at Manchester United and you like to lose. I may be the worst loser in the club
Ko vid-masks of the Leopard are recognized as the best in Spain. Efficiency - 94%
Klopp admitted that he considered the option of Trent and Robertson in the center of the Liverpool defense
Inzaghi on 0:2 with Bologna: Lazio should react differently to a missed goal after an unforced penalty
Tuchel admitted that PSG tried to sign Bruno: they fought hard to get him
Ex-referee Andujar Oliver: Messi did not deserve a second yellow for fighting Kunde. The first one was already excessive
Spartak-2 coach Pilipchuk about Roche: I liked it. The qualification of the player is visible