Poland

Julia Nawalna zatrzymana na demonstracji w Moskwie

pokaż komentarz

Zastanówcie się, czy gdyby próbowano was w jakimś kraju otruć, wrócilibyście do niego, wiedząc, że zostaniecie w najlepszym przypadku aresztowani?
Wydaje mi się, że rosyjskie służby są bardzo skuteczne w takich działaniach, a nawet jeśli działania by się nie powiodły nie pozwolono by Nawalnemu opuścić kraju, tylko "leczyli by" go skutecznie aż do śmierci. A tu Nawalny jedzie do zaprzyjaźnionych Niemiec po czym wraca, zostaje aresztowany i wybuchają tzw oddolne demonstracje.

Tak na marginesie to jak kogoś pakują do milicyjnej suki to skutych kajdankami z tyłu, bez żadnych telefonów itp, a tu Nawalna robi sobie instastory :)

Pewnie mnie zminusujecie, ale uważam, że w Rosji w niedalekim czasie dojdzie do zmiany władzy. I właśnie teraz rozpoczynają się przygotowania. Putin odda władzę w kontrolowany sposób, ludzie będą myśleć że demokracja działa bo po protestach zostanie wybrana nowa władza. Którą Putin i spółka będzie miał w kieszeni, a w nowej willi ktoś przecież musi mieszkać..

Football news:

Hazard and Ramos can play against Elche. Real Madrid trust the Belgian, despite injuries
Edegor on moving to Real Madrid at 16: Madness. I didn't understand it then, because I was still a child
Wijnaldum on the contract: No news. The most important thing right now is the Liverpool game, not my situation
Javier Tebas: Ronaldo's departure from Real Madrid is the club's decision. This affected La Liga, but the financial impact was minimal
Man City want to sign Holand, not Mbappe. The reason is the Frenchman's salary requirements
Tuchel-Werner: Timo, you play on the right. You've been playing left for a quarter of an hour. Don't you understand?
Liverpool are 7 points behind the Champions League zone, 8 points behind the lost ones