Poland

Jak możemy zwolnić ojca Rydzyka zgodnie z prawem?

  •  

   pokaż komentarz

   @brightside: Poprzednicy, w tym SLD, wszyscy tego nie zrobili, choć mogli. Nie ma obecnie szans na to z żadnej strony ławy aby skutecznie tego dokonać. Nawet jeśli ktoś to wystawia na temat przedni, w sposób bardzo ogólny mówi - może, trzeba będzie się zastanowić, itd,itd.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma obecnie szans
   @balaboom: ależ oczywiście, że są szanse. Wyjść na ulice, tak jak górnicy wychodzą kiedy czegoś chcą.
   Najwyżej będą starcia z babciami.

   pokaż spoiler Wg Matiego zgodnie z prawem = niezgodnie z prawem. Tak że tu też widzę dobrą motywację.

  •  

   pokaż komentarz

   @majk3l: Co z tego ze można wyjść, skoro przy urnach znów Polacy wybiorą to samo? (to znaczy Ci, którzy chodzą stałe na wybory i oddają ważny głos.. bo gdyby podejrzewam, ze poszło ponad 90% to już w tej chwili wszystko by się zmieniło.. No ale mamy to co mamy, bo niektórym po prostu się dup.;: nie chce ruszyć!)

  •  

   pokaż komentarz

   Poprzednicy, w tym SLD, wszyscy tego nie zrobili, choć mogli.

   @balaboom: Nie mogli, bo był nieco inny klimat społeczny względem koscioła. Kościół miał takie poparcie społeczne, że otwarta jego krytyka spychała każdą opcję polityczną w niebyt lub co najwyżej niszę typu Palikot. To aktualnie właśnie wydaje sie zmieniać i opcja kościelna = piss

  •  

   pokaż komentarz

   Wystarczy odsunąć PiS od władzy.

   @brightside: legalnie się nie da. Trzeba by znowu bawić się w zabieranie babci dowodu. Dodatkowo trzeba by pozabierać kluczyki do aut "wykształconym młodym z wielkich miast" (przecie na piechte nie pójdą), aby na ich miejsce PO znowu nie wbiło.

 •  

  pokaż komentarz

  A to ktoś podpisał z nim umowę? Jeśli tak to czego dotyczyła? Kto podpisał? Kiedy? Tutaj to trzeba zwolnić obecny nierząd pisowczyków, którzy tak ciężko zapieprzają w związku z pandemią, że coś im się poj%%#ło, i największym beneficjentem Tarczy 2137 zrobili rydzyka i rodzinę szumowskich.

 •  

  pokaż komentarz

  Trzeba mu przyznać, że łebski z niego gość, inni ojczulkowie dymają owce na jakieś remonty dachu i inne pierdoły, a on dyma całą partię polityczną i sprawił, że tańczą, jak im zagra, trzymając się za rączki i śmieje się im w twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @WykopekBordo: Rydzyk nie jest łebski, to przygłup. Posłuchaj jego wykładów, dwóch zdań nie da się zrozumieć. Bełkot idioty. Nie każdy jest na szczycie, bo jest inteligentny ;)

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Posłuchaj jego wykładów, dwóch zdań nie da się zrozumieć. Bełkot idioty. Nie każdy jest na szczycie, bo jest inteligentny ;)

   @60scnds: To co to świadczy o naszych politykach, skoro ich sobie owinął wokół palca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @DzikWesolek: Jasne, ale jeśli ktoś całe życie głównie mówi, prowadzi radio, uczelnię, telewizję, wywiady, wykłady i dalej jest w tym tak absolutnie beznadziejny, to masz podpowiedź co do jego IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet Adam Małysz, który nie potrafił słowa ze słowem połączyć kiedyś, po kilku latach w mediach całkiem ładnie mówi i fajnie się go słucha. On był po prostu nieutalentowany w mówieniu, ale nie głupi. Rydzyk to natomiast pospolity idiota.

 •  

  pokaż komentarz

  A wogóle czemu on dostaje? Jest jakąś figurą w hierarchii? Jakimś kardynałem, papierzem na Polskę, biskupem, menedżerem kościoła w PL? Jako prezes fundacji? Każda fundacja dostaje ze skarbu?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Bernardo Silva on Gladbach's goal: Headbutts are not my thing. I work hard on them
Thibaut Courtois: An away goal means a lot, but the second leg against Atalanta will be different
Giroud and Lewandowski - among the contenders for the title of player of the week in the Champions League
Midfielder Atalanta Pessina about 0:1 with Real Madrid: Well defended, but still missed
Gladbach coach on 0:2 with City: It is difficult to stop an opponent who is in such a form
Pep about Champions League: When I see Bayern like in the match against Lazio, I do not consider Man City the favorite
Morata contracted a cytomegalovirus infection. The Juve striker fainted after the game with Porto