Poland

Izrael ignoruje rezolucję ONZ tzw. prawo uchodźców do powrotu lub odszkodowań

pokaż komentarz

@LazyInitializationException:

Tyle zbrodni wojennych co Palestyńczycy to mało kto dokonał w ostatnich latach.


Źródło?

Oprócz tego Palestyńczycy atakują cywilów i przeprowadzają ataki rakietowe również wymierzone w cywilów.


To samo robili i robią żymianie. Poczytaj sobie o początkach ich "państwa" i organizacjach typu "Lechia" czy "Irgun" oraz czym się zajmowały. Zaznajom się także z współczesnymi zbrodniami żydowskiego pseudo państwa - apartheid, obozy koncentracyjne, blokowanie pomocy humanitarnej, terror, mordy na cywilach, wywłaszczenia, używanie broni chemicznej na cywilach (vide "Operacja Cast Lead") - żymianie robią z Palestyńczykami praktycznie to samo co robili niemieccy naziści z żydami podczas IIWŚ.

No chyba, że nie widzisz nic złego w wykorzystywaniu dzieci do samobójczych zamachów bombowych?


Skąd myśl, że uważam tego typu działania za dobre? Tak samo uważam je za złe jak zbrodnie popełniane przez żydowskich zbrodniarzy i bandytów, ordynarnych terrorystów, morderców, zdrajców człowieczeństwa. Skoro jesteśmy przy dzieciach - czy ty nie widzisz niczego złego w strzelaniu i mordowaniu niemowląt przez żydków? Hm?
Tam jedni i drudzy są siebie warci przy czym to handlowa nacja dopuszcza się okrutniejszych zbrodni z uwagi na przewagę siłową, technologiczną, liczebną oraz pochodzącą ze wsparcia USA.

Izrael to pseudo państwo, okupant, którego wojska oraz rządzący dopuścili się, niezaprzeczalnie, zbrodni wojennych oraz zbrodni przeciwko ludzkości. Palestyna zgodziła się aby MTK osądził także zbrodnie wojenne "ich" ludzi (m.in. Hamasu) i nie łkają w mediach, że to islamofobia! Żydzi płaczą, że postępowanie Trybunału to antysemityzm, sam Bibi niemalże się zesrał ze złości w ichniejszej telewizji rycząc iż ww. to antysemityzm właśnie. Tak, wskazywanie na zbrodnie izraela to wg. żydów antysemityzm. Jak traktować takich ludzi bez honoru? To już nawet ich adwersarze mają więcej rozumu i godności człowieka!

Football news:

Mbappe dancing on the table 🕺 Watch as PSG celebrate their semi-final exit with passion
Pochettino on reaching the semi-finals: It's all down to the PSG players. I missed the adrenaline
Manuel Neuer: Bayern should have played better in Munich. We missed a lot of chances
Hans-Dieter Flick: Bayern lacked the final touch in attack. Congratulations to PSG
PSG President: We have invested a lot in the club to win the Champions League. Neymar and Mbappe have no reason to leave
Tuchel about 0:1 with Porto: Maybe not the best game to watch. Chelsea deserved to win after 180 minutes
Neymar on reaching the 1/2 Champions League: We knocked out the winner of the tournament. Now PSG should always strive to reach the semi-finals