Poland

Gość CNN mówi, że biali rodzice powinni terroryzować swoje białe dzieci [Eng]

 •  

  pokaż komentarz

  Zadziałało na krótko.

  @CoolYo: Po te programy były o wiele za płytkie i powierzchowne. Kilkaset lat niewolnictwa, a wcześniej naturalne uwarunkowania klimatyczne, zbudowały u czarnych pewną kulturę, która jest jaka jest. I próba jej zmiany za pomocą takich powierzchownych i objawowych działań nie tylko jest z góry skazana na nieskuteczność, ale też obnaża brak prawdziwego szacunku i podejścia jak równy z równym u autorów takich działań.

  Co nie znaczy, że nie da się tej kultury zmienić. Uważam, że się da. Tylko trzeba po pierwsze rzucić na to dużo większe pieniądze, które pozwolą ściągnąć do tego celu najlepszych światowych specjalistów od psychologii, socjologii i pokrewnych dziedzin, a po drugie zaplanować wieloletnie działania na zasadzie podobnej, jak się podejmuje np. z dziećmi molestowanymi przez pedofili, aby je "wyprostować" i nie doprowadzić do pedofilii wtórnej.

  A jak to się robi? Przede wszystkim to kilka lat indywidualnej pracy z każdym jednym takim dzieckiem, a nie tylko rzucenie ochłapu typu +10% punktów na studia, czy choćby dożywotnio opłacony czynsz na mieszkanie komunalne.

 • Football news:

  Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
  Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo
  Frank Lampard: I expect more from Chelsea, but now the result is most important
  Atalanta does not lose 15 matches in a row – 13 wins and 2 draws
  Lorient threw one newcomer off a plane and sent another under the water-all for the sake of presentations on social networks
  Pasalic scored a hat-trick in the match against Brescia. Atalanta smashes the opponent 6:1
  Rummenigge on Ribery: Hennessy was like a second father to him, and I was like a second mother