Poland

DRUTEX Cringe

  •  

   pokaż komentarz

   @szunis: Nie wykopię,bo to typowa zagrywka żeby ludzie komentowali właśnie "ale cringowe" i będą rozsyłać dalej. Tych od szamba rozumiem, jedni z pierwszych, czuć było że to nie specjalnie. wszystko było naturalne, wyszło śmiesznie. Tutaj typowa reklama wiralna zaplanowana od a do z. Moim zdaniem nie pykło.

  •  

   pokaż komentarz

   @pendzoncy_jez: Co Ty gadasz? Patrz jak się ludzie wczuwają, na kilometr widać, że to na poważnie. Nie oglądałem uważnie, ale nie znalazł się chyba ani jeden śmieszek który by się wybijał tym, że robi sobie jaja.
   Sory, ale nie schlebiał bym im aż tak i twierdził, że to zaplanowany wiral. Od początku do końca to im się nawet lampka nie zapaliła jak "krindżowe" to jest. Ktoś dał pomysł i myśleli, że będzie fajnie. Dostali teksty i każdy miał zrobić co do niego należy.
   Sory, ale autentycznie wolałbym być wylany z pracy niż w taki sposób zapisać się w internecie (no ale nie mogli by mnie wylać bo coś takiego nie leży w zakresie obowiązków).
   Brrr

  •  

   pokaż komentarz

   @pendzoncy_jez: Nawet gdyby tak było to bardzo kiepskie te mózgi operacji bo to jest "wiral" który raczej wywołuje w odbiorcy negatynwne uczucia, a przecież nie o to chodzi w wiralu, żeby czuć zażenowanie i źle kojarzyć jakąś markę.

  •  

   pokaż komentarz

   @freelook: z tego co wiem to pracownicy fizyczni nie do końca są zadowoleni z racji, iż są zatrudniani na najniższych krajowych. Do tego była akcja, że zarząd chciał przejąć spółkę pod nieobecność prezesa. Ogólnie polecam wygooglować drutex. Jednego nie można im odmówić, są największą firmą w Bytowie.
   Jak im miasto nie chciało działki kolejnej sprzedać, to powiedzieli, że w takim razie zamykają i się przenoszą bo bez tego nie mogą się rozwijać. Miesiąc później działka ich, za duży pracodowaca dla regionu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gremo: jak znam życie to był pomysł jakichś lasek z HR'ów, bo te często cierpią na nadmiar wolnego czasu. Przymusu pewnie nie było, więc wzięli tych dla których życie biurowe wydaje się fajną alternatywą dla tego poza nim + paru łebków bez social skilla, którzy nie umieli odmówić. Wyszło [email protected], ale kto dzis dobrze robi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiem, chyba to jakaś wypaczona forma wczuwania się, ale jak to oglądam, to się zaczynam wstydzić, jakbym uczestniczył w tym cyrku xdd
  Nie wytrzymałem do końca, wyłączyłem ze wstydu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Niemagiczny: Także pasuje. Po głowie chodzi mi jednak słowo "zażenowanie". To jakby wstyd, ale w połączeniu z empatią. W pierwszym kroku się wczuwam w oglądaną osobę, w drugim jakby oglądam samego siebie uczestniczącego w sytuacji, w trzeciej zaczynam oceniać samego siebie uczestniczącego w sytuacji, w wyniku czego będąc uczestnikiem oraz oceniającym jednocześnie biorę własne oskarżenia do samego siebie w kroku piątym, by w kroku szóstym przyznać sobie jako oceniającemu rację, wskutek czego, krok siódmy, czuję wstyd.
   Coś w ten deseń. Kroku czwartego nie było.

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna

Football news:

Zlatan has scored every year since 1999. Yesterday he scored the first goals in 2021
Real Madrid are confident that PSG will demand 150 million euros for Mbappe. Madrid is not ready to pay so much
Arteta on Ozil: It is always sad when such a figure leaves
Alabai will move to Real Madrid in the summer. The contract for 4 years is agreed, the salary is about 11 million euros (Marca)
Stefano Pioli: We will look at the table in April. For Milan, every match is the most important
Zlatan Ibrahimovic: Together with Mandzukic, we will scare the opponents of Milan. He signed a contract
Milan scored 43 points in 18 rounds - the best result since the 2003-04 season. Then the club became the champion