Poland

Dramatyczna relacja pacjenta z oddziału wewnetrznego z Szpitala w Sosnowcu [!!!]

@1ukasz:

czemu zwykły lekarz mający dostęp do forum musi być bardziej przewidujący i odpowiedzialny, niż rząd ze mający do dyspozycji analizy z sanepidu, nfz-u i raporty z wywiadu i ambasad


Po pierwsze, że do rządu PIS nie miał zaufania. Czy jednak miał?
Po drugie, że rząd korzysta z ekspertów takich jak wymieniłeś. I tu wkracza np. mój ulubiony prof Horban - krajowy konsultant da chorób zakaźnych. Wpisz sobie w google nazwisko i zobacz co wyskakuje na 1 stronie. Np. to co na obrazku poniżej. Po drugie, nazwiemy stanowiskach w Polsce są debile, ignoranci albo dywersanci. Nie da się każdego upilnować bezpośrednio z ministerstwa. Ważne aby wymieniać niekompetentnych szybciej niż później.
Jak ktoś jest lekarzem, wie o brakach w służbie zdrowia, wie jak to funkcjonuje i jakimi palantami mogą być dyrektorzy mianowani przez lokalnego polityka, to dba o siebie i rodzinę. A jeśli będąc lekarzem tego nie robi to sorki, jest głupi i nic na to nie poradzi się ¯\_(ツ)_/¯. Teraz rozumiesz dlaczego nie należy wierzyć, że inni za ciebie załatwią kupno maseczki? Respiratora nie kupuj, ale jak idzie epidemia to maseczki po max 50 gr sztuka z jednej prywatnej wizyty pacjenta 180 zł internista, 350-400 specjalista mi na kupić wystarczająco dla siebie i rodziny na okres, kiedy rząd już ogarnie produkcję i dystrybucję.

źródło: Zrzutekranu_2020-04-01-06-14-41.jpeg

Football news:

Lewandowski scored 30 Bundesliga goals for the third time in his career in a season
Muller repeated the Bundesliga record with 20 assists in a season
Lewandowski broke his record by scoring 44 goals for the club in a season
Lewandowski and Muller will miss the match against Borussia Gladbach due to a card bust
Bayern play in armbands with the words black Lives matter
Messi posted a photo from the camp Nou: How much I missed this place
Barcelona refused to sell Fati for 100 million euros