Poland

Dariusz Gnatowski był zarażony COVID-19 (Potwierdzone info)

 •  

  pokaż komentarz

  No ale jak to przecież mieli być tylko starcy 80+ i grypa gorsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po za tym to zięba mówił ze to plandemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @printf: Miał wyniszczony cukrzycą organizm. Średnia wieku zmarłych z wykrytym COVID19 jest dokładnie taka sama jak wtedy gdy tego nie było, czyli 78 lat. Przed koronawirusem też młodzi ludzie umierali. Jak się liczy średnią wieku to chyba każdy wie.

  •  

   pokaż komentarz

   Miał wyniszczony cukrzycą organizm.

   @marek-pikador: Wiele osób ma wyniszczony cukrzycą organizm, mojemu wujkowi amputowano nogę i z jedną nogą i zaawansowaną cukrzycą dożył 86 lat. To nie cukrzyca była przyczyną śmierci Gnatowskiego tylko niewydolność oddechowa spowodowana zarażeniem sars-cov2, który jest kilkukrotnie bardziej śmiertelny niż grypa (dane sprzed kilku dni z lanceta). Kiedy foliarze przestaną zaklinać rzeczywistość? Gdy sami trafią do dołka.

  •  

   pokaż komentarz

   koleś miał mocną cukrzycę, otyły, no nie ma o czym gadać.

   @roymoss: Tylko, że w zasadzie nie ma ludzi 40+, którym nic nie dolega. A otyłość dotyczy (wiem nie taka jak u śp. Darka) prawie 30% społeczeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @printf: Koleżko teraz każdy co umrze (rak, zawał, wylew ect) będą wpisywać COVID bo tak łatwiej :(. Moja firma zatrudniająca w Polsce ok. 1000 osób już po zwolnieniach. Ubezpiecza ludzi w PZU i otrzymaliśmy pismo z w/w firmy ubezpieczeniowej iż osoby zmarłe na covid nie otrzymają odszkodowania za śmierć ze względu na brak wpisania tej choroby jako chorób zakaźnych. Drugą rzeczą są pogrzeby, u nas osoby na COVID kosztują (chodzi o pochówek) 2 razy drożej niż zwykle ze względu na zagrożenie i procedury. Ja nie zaprzeczam że covida nie ma ale na BOGA JAK KTOŚ MA ZAAWANSOWANĄ CUKRZYCE, RAKA I INNE DOLEGLIWOŚCI to bez odpowiedniego leczenia diagnozy umrą a i tak wpiszą COVID :(

  •  

   pokaż komentarz

   No ale jak to przecież mieli być tylko starcy 80+ i grypa gorsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po za tym to zięba mówił ze to plandemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @printf: No przeciez dane sa ogolnie dostepne. Okolo 90% ofiar to ludzie w wieku 60 lat i wiecej. Bywaly gorsze grypy rowniez jezeli chodzi o smiertelnosc. Np grypa z 1971 r w PL wg wladz komunistycznych to okolo 6 tys ofiar choc Koronavirus jest oczywiscie gorszy od przecietnej grypy

  •  

   pokaż komentarz

   @przemek7891: moja firma troszke mniejsza tez ubezpiecza zbiorowo w pzu i takiego pisma nie otrzymala. Gdzie to niby miałoby byc jeszcze wpisane jak przecież to jest oficjalnie choroba zakaźna dlatego tez takie są obostrzenia sanitarne obecnie. Mozesz wrzucić tutaj chociaz wycinek z pdf jakiego otrzymales dla potwierdzenia swych slów?

  •  

   pokaż komentarz

   @konrado12: Nauczyciel geografii w moim mieście miał zawał i cukrzyce typu drugiego, zmarł i wpisali COVID, teraz do szpitala trafił mój wujek i jak został przebadany przez drugiego wujka (lekarza) diagnoza - zapalenie oskrzeli (smak i węch ma) zabrali go do Rzeszowa do szpitala i cyk zrobione miał aż 4 badania na COVID i tylko jedno dało wynik pozytywny więc cyk na Łańcut na zakaźny. Nawet mimo jego sprzeciwu.

  •  

   pokaż komentarz

   To nie cukrzyca była przyczyną śmierci Gnatowskiego tylko niewydolność oddechowa spowodowana zarażeniem sars-cov2, który jest kilkukrotnie bardziej śmiertelny niż grypa (dane sprzed kilku dni z lanceta). Kiedy foliarze przestaną zaklinać rzeczywistość?

   @konrado12: Ty jako nie foliarz i czlowiek renesansu i nauki zwracasz uwage na takie szczegoly czy w ogole mial test na Covid19 zrobiony ? Bo nie mial a ty piszesz o tym jak zwykly foiliarz czyli cos na chlopski rozum wyglada zgodnie z moja mysla to na 100% musi byc to . Musze wszystkim o tym opowiedziec i ich przekonac o tym!

  •  

   pokaż komentarz

   @DADIKUL: gorączka 40 stopni, nokaut na 5 dni praktycznie bez wstawania z lozka, uczucie zgniatania płuc i ogromny ból temu towarzyszący, duszności, standardowo przy tym brak węchu i smaku, czasami świeże rzeczy pachniały jak zepsute. Po wszystkim 3 tygodnie dochodzenia do siebie bez możliwości większego wysiłku niż pójście na małe zakupy, zależnie od dnia, raz lepiej, raz gorzej. Ojciec porównał do czego między zapaleniem oskrzeli, a zapaleniem płuc. Niby nie było zagrożenia życia, ale uwierzyli, że Covid to nie to samo co grypa.

  •  

   pokaż komentarz

   @sandwind:

   Ty jako nie foliarz i czlowiek renesansu i nauki zwracasz uwage na takie szczegoly czy w ogole mial test na Covid19 zrobiony ? Bo nie mial a ty piszesz o tym jak zwykly foiliarz

   miał robiony test, co potwierdziła krakowska stacja sanitarno-epidemiologiczna. Za to ty jako foliarz się z tym nie zgadzasz, bo tak już macie... ludzie z grzybicą mózgu.

  •  

   pokaż komentarz

   @konrado12: to daj linka ze mial zrobiony test.

   "ariusz Gnatowski trafił do szpitala we wtorek w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować. Marcin Mikos w rozmowie z TVN24 potwierdził, że aktor miał objawy koronawirusa, jednak lekarze nie zdążyli wykonać testu na Covid-19 ze względu na jego stan.


   Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Dariusz-Gnatowski-zmarl-na-koronawirusa-Aktor-mial-objawy.-Nowe-informacje"

  •  

   pokaż komentarz

   @magicznyfred: ja mam 40 lat i nic mi nie dolega ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeżeli chodzi o otyłość i cukrzycę, to tacy ludzie mogą mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, bo przez swoje wieloletnie zaniedbania w kwestii diety doprowadzili się do takiego, a nie innego stanu.

  •  

   pokaż komentarz

   @PozytywistycznaMetamorfoza: Tzn że co? Że jednak nie miał Covida? Pan Gnatowski zmarł na niewydolność oddechową, cukrzyca nie powoduje takich objawów. Gdyby nie zaraził się sars-cov2 to mógł by żyć jeszcze wiele lat, czyli przyczyną śmierci było infekcja spowodowana zarażeniem koronawirusem.

  •  

   pokaż komentarz

   @konrado12: Nie, bo od wielu lat chorował na cukrzycę, ostatnio ciężko. Niestety, ale to nie jest tak, że wszyscy żyją długo i szczęśliwie, a dopiero w 2020 zaczęli umierać. Gro chorych na raka też nie umiera na sam nowotwór, tylko zabija ich coś, co zdrowego człowieka by nie ruszyło.

  •  

   pokaż komentarz

   @JayCube: Przychodzi jesień, zima i po prostu więcej ludzi umiera. Co roku, od zawsze. Z nowotworami, udarami, zawałami, cukrzycami i całą resztą. Covid go dobił, ale gość na to długo i ciężko pracował.

  •  

   pokaż komentarz

   @R2D2_z_Sosnowca: Nie muszę rozkręcać telewizora żeby wiedzieć że nie ma tam małego Krzysztofa Ibisza jak do mnie mówi, tak samo jak widzę boczka po 60, który zmarł na niewydolność oddechową to dodałem 2 do 2 geniuszu

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Football news:

Chelsea are ready to sell Ruediger and Tomori in the winter. The German was Interested in Barcelona
Çalhanoğlu for 7 years has scored 18 goals from free-kicks. Only Messi (36) has more players in the top 5 European leagues
Adrien Rabiot: we Didn't celebrate Ronaldo's 750th goal. Now is not the time for parties
Mourinho on Arteta: you have to be a good coach to work at Arsenal. If you're not good , you're not in the club
Ramos is unlikely to play against Sevilla. He can return to the game with Borussia
Neymar urged Messi to move to PSG last summer. He wants Leo to join the club in 2021
Laporta on Messi's future: This is Barca's priority. I don't think Leo only cares about money. All the clubs in the world want to get it