logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Bohater na autostradzie

pokaż komentarz

@Buka81: Heh dzięki, ale powiem Ci, że im dłużej pracuję na Poczcie tym częściej łapie się na tym, że NIE WARTO robić nic więcej dla ludzi, że Ci co sztywniutko robią tylko to co muszą i do domu to mają racje. Wiesz ja jestem typem osoby, która stara się wszystkim pomóc, wszystkim dogodzić i w ogóle. A najczęściej za działania dodatkowe nikt mi nawet nie podziękuje, już nie mówiąc o tym, że zdarzały się nawet "problemy" jak człowiek się wykazał zbytnio pomocą.

Na serio takich sytuacji mógłbym wymieniać multum. Np. kiedyś niosłem do kobiety starszej 8 tyś złotych z odszkodowania. Nie było jej. Awizo (około 10). Skończyłem rejon godzina 14. Myślę, wrócę do tej Pani.. bo to starsza osoba to raz, żeby nie musiała chodzić z taką kasą. Dwa... na filii jak awizuje to "pani z okienka" będzie musiała zamówić pieniądze. Więc dopiero odbierze na następny dzień. A że to był piątek i filia w sobotę zamknięta to dopiero by odebrała w poniedziałek. No nic wróciłem, kobieta była... wypłacam jej pieniądze... a ona do mnie z tekstami, że co ja jej daje za pieniądze (dużo miałem 200 zł) i jak to powiedziała. "Niech mi pan te śmieci zabiera bo nie będę miały jak mi wydawać". Generalnie była tak nie miła, że stwierdziłem jak zwykle. NIE WARTO się starać. Lepiej było tylko o 10 awizować i tyle. A ja jak frajer się wracałem drugi raz ;) Żeby usłyszeć kilka niemiłych słow.

Themes
ICO