Poland

Banderowcy wczoraj i dziś...

pokaż komentarz

Nie wiem gdzie to zgromadzenie, jeśli w Polsce to do prokuratury, jeśli na Ukrainie, to cóż... ten kraj jest teoretyczny, nie ma żadnych prócz Chmielnickiego, Bandery, Petlury, bohaterów, ludzi w rodzaju mitu założycielskiego tego kraju. Po prostu Ukraina stała kiedyś walecznymi kozakami i w sumie niczym innym. Do tego się jednak Ukraińcy nie odwołują. Milion ich pracuje tutaj i robią to dobrze, niech pracują i zarabiają. Natomiast ich kraju za nich nikt nie ogarnie. My Polacy mamy problem z ogarnięciem naszego.

W czasach obecnych jest to teoretyczne NATO i to jest jednak troszkę inna sytuacja niż wcześniej, nie widzę zagrożenia w banderyzacji kretynów, to zawsze będzie jakaś część, ale nie większość. Jeżeli będą ludzie z taką, a nie inną ideologią docierać przez pana Zełenskiego do władz, to Ukraina powinna być izolowana przez Polskę. Do tego, uważam, że jeżeli sytuacja by się zaogniała, to należy utrudniać Ukraińcom studiowanie i pracę w Polsce, nie będzie nigdy tolerancji dla ideologii tych siepaczy, którzy zamordowali kilkadziesiąt tysięcy Polaków z kresów i nie powinno.

Takiego bestialstwa (rozrywanie ciężarnych, masakrowanie noworodków i dzieci, obcinanie dla zabawy cześci ciała) nie było nawet w Rwandzie, gdzie sprowadzanymi z Chin maczetami wycięto milion ludzi.

Football news:

Henderson, de Bruyne, Pope and Ings is among the contenders for the award for the best player of the Premier League season
The Bundesliga plans to start the season on September 18 with a match between Bayern – Schalke or two Borussia
Barcelona announced 7 reserve team players for the match with Napoli. Dembele, Vidal and Busquets will not play
In the 80's, Lyon played in Ligue 2 and was not needed by anyone. Olas has built an economic Empire and created his own version of money ball
Van Persie joined the Lawyer's staff at Feyenoord as a striker coach
Monaco acquired defender Disasi from Reims for 13 million euros
Juve showed the guest uniform for the 2020/21 season