Poland

Australia: Koala wszedł do domu, usiadł na choince i zaplątał się w światełka

pokaż komentarz

@SpaceCat: @MiedzygalaktycznyMors:

To żeby było tematycznie i w kupie, to ja jeszcze dołączę o biedronkach (uwaga 18+):

Biedronki mają, ze wszystkich owadów, najbardziej [email protected] software, jaki istnieje. Serio kurwa.

Bo taka na ten przykład pszczoła - zap!%#$?#a, szuka kwiatów, nawiguje na słońce, zbiera nektar, znosi do gniazda - no w ch!! skomplikowane. Zresztą, [email protected]$%a - mucha. Mucha też musi wyczuwać woń gówna i ścierwa, nawigować, szukać pożywienia, złożyć jaja w jakimś dobrym ścierwie. Wcale nie takie proste.

A jak działa biedronka?

Otóż pierwszy punkt algorytmu biedronki brzmi:

1. Zap!%#$?#aj w górę.

Nie wiem, czy bawiliście się kiedyś biedronkami. Jak się to weźmie na rękę, to zawsze idzie w góre. Zawsze [email protected]$%a. Zawsze. Jak się jej w połowie drogi odwróci rękę, to się zatrzyma i zmieni kierunek, żeby isć w górę. Można se tak ruszać pińćset razy i zawsze j#%#na w górę. Biedronka to taki j#%#ny owadzi odpowiednik gradientu. Zawsze się kieruje w górę zbocza.

Ma to w ch!! zabawne konsekwencje, jak się biedronkę postawi na płaskiej powierzchni. Zaczyna iść w przypadkowym kierunku, bo [email protected]$%a nie ma jak iść pod górę. Najlepiej jak dojdzie do krawędzi. Wtedy ten jej zj#%#ny mósk cannot into logika, tylko zaczyna iść wzdłuż krawędzi. W dół nie zejdzie, bo [email protected]$%a algorytm, a na płaskie też nie wróci, ch!! wie czemu.

Kiedyś z kolegą ze studiów znaleźliśmy na wykładzie biedronkę. Ławki w auli były w ch!! długie, na jakieś 30 m. Mówię mu: pacz [email protected]$%a i położyłem biedronkę na ławce. Doszła do krawędzi i idzie wzdłuż. Idzie [email protected]$%a i idzie, doszła do końca, skręciła i dalej wzdłuż kolejnej krawędzi, a potem jeszcze raz i szła znowu w naszą stronę. 45 minut j#%#na szła przez te 30 metrów i ni [email protected]$%a c#?#@ nie ogarnęła, że sytuacja jest przej#%#na i może by gdzieś polecieć, bo gówno. Nie, kurwa.

Jakby ławka miała kilometr, to by j#%#na zdechła po drodze.

Ciąg dalszy algorytmu brzmi:

2. Jak jesteś na szczycie to poleć byle [email protected]$%a gdzie.

Jak już pozwolicie wejść biedronce na szczyt palca, czy chuja, czy czegoś, to obróci się dookoła, upewni, że gradient się wyzerował i fruuuu [email protected]$%a w losowym kierunku. Czasem potrafi wylądować znowu na tej samej ręce xD

3. Jak już leziesz i coś znajdziesz do żarcia, to opierdol.

Nie no, akurat całkiem spoko punkt. Tylko [email protected]$%a, metoda szukania po chuju.

4. Jak cię coś przestraszy - to się zesraj.

Wiem, że ta żółtobrązowa maź to nie sraka, ale [email protected]$%a, jakie lepsze słowo może to opisać. Ewentualnie rzygi? Ch!! tam semantyka. Ważne, że jak biedronkę spotka zagrożenie, to zwija nóżki i sra tym smrodem. [email protected]$%a. [email protected]$%A. Przecież ma skrzydła, mogłaby sp!%#$?#ać. Ale nie, [email protected]$%a. Zesraj się. Najlepsze jak się wp$%%$!?i biedronkę do pajęczyny. Jak byłem mały to wrzucałem tam różne owady. Jak wrzucisz muchę, to do ostatniej chwili walczy, żeby odlecieć i nawet czasem zdąży, zanim ją pająk dorwie. Rzadko, ale jednak. Pszczoła to już w ogóle siła, strong i mało która pajęczyna utrzyma.

A biedronka co?

ZESRA SIĘ [email protected]$%A. Przychodzi pająk, paczy, okurwajakjebie.jpg.


Co robi? Owija [email protected]$%ę pajęczyną i wyp!%#$?#a z pajęczyny. Nie dość, że, [email protected]$%a, nie zje, bo smród, to jeszcze j#%#na zdechnie z głodu, bo ją opędzlował jak poj#%#ny pajęczyną.

Acha - jeszcze jedno - przyglądaliście się, jak wyglądają oczy biedronki? To nie są te [email protected]$%a wielkie białe plamy. Nie. Oczy biedronki to małe kropeczki na tej durnej mordzie. Co ona tym widzi? Pewno c#?#@ widzi. Mucha ma wyj#%#ne w kosmos, dizajnerskie oczy, bo musi być czujna, patrzeć, analizować. To samo pszczoła.

Ale nie [email protected]$%a biedronka. Po ch!! jej oczy, jak tylko lezie w górę, lata pisiont centymetrów i sra? xD

W tym roku naj#%#ło biedronek jak [email protected]$%ionych. Możecie się pobawić, sprawdzić. Tylko uwaga - bo SIĘ ZESRAJĄ!

Football news:

Dzeko denied West Ham. Striker wants to leave Roma in the winter
Milan wants to sign Porto midfielder Otavio for free in the summer
Manchester United may loan Lingard to West Ham
Mourinho on the double Ntombela: He's very creative. One of those who knows how to sharpen the game
Atalanta and Sevilla have agreed on the transfer of Gomez. The midfielder will fly to Spain on Tuesday
Laporta on Messi at PSG: I read that they have losses. We need to discuss what deals they can afford
PSG offered Ramos a contract for 45 million euros for 3 years (Onda Cero)