Poland

Alior Bank skasował konto i nie widzi problemu

pokaż komentarz

@pijekubusplay: @Drmscape2: @Mave: Z doświadczenia wiem, że systemy bankowe, to kupa. Pogrzebiesz trochę i wychodzą kwiatki.

Polecam Ci, to co pierwszy mirek. Dodatkowa idź do placówki. Przedstaw sprawę randomowemu doradcy(zapewne: "Nic więcej nie mogę dla Pana zrobić"). Ważne aby zarejestrował reklamację, z której chcesz mieć wydrukowaną z podpisem swoim oraz doradcy(+ pieczątka). Następnie komunikujesz, że chcesz rozmawiać z dyrektorem placówki. Mając w ręce pismo z złożoną reklamacją wystarczy, że przedstawisz dyrektorowi informację o dalszych krokach które podejmiesz związku z sytuacją która Cię spotkała. Na pewno przyspieszy to rozpatrzenie reklamacji i dostęp do rachunków/srodków.

Ogólnie, to ciśnij detektora. Nie daj się zaprosić do gabinetu abyście mogli porozmawiać na osobności. Prowadź rozmowę w głównej sali sprzedażowej. Przy stanowisku doradcy jest terminal który min. nagrywa rozmowy ( w teorii). Zapytaj o to czy rozmowa rzeczywiście jest nagrywana. Nie wychodź bez konkretów.

Spotka Cię wiele uników, nic nie mogę więcej itp. Wystarczy mówić "trochę głośniej" na głównej sali o sprawie. Wśród innych klientów, a nagle "jeszcze coś można zrobić".

Powodzenia!

Football news:

Pogba on Jose's words about Solskjaer: He lost the match and wanted to talk not about the game, but about someone's dad. Very Mourinho-like
Herta went into quarantine with the whole team. Matches against Mainz, Freiburg and Schalke postponed
Benzema and Real Madrid are close to extending their contract until 2023
In 1936, the City was supposed to come to the USSR. The tour was approved by Stalin, but the organizer was shot
Petrzhela on Kudela's disqualification: A disaster! Black is black, and white is white. How else to say it?
Neymar was named the best player of the week in the Champions League
Fans turned to Agnelli with criticism of the reform of the Champions League: You will only increase the gap between the rich and the rest in the expectation that fans will sacrifice time and money