Poland

60,6 proc. badanych źle, albo bardzo źle ocenia II kadencję Dudy.

 •  

  pokaż komentarz

  Polacy nie dorośli do demokracji.

  @pmub: Polacy tak naprawdę nigdy jej nie chcieli. Nikt w PRL nie tęsknił za demokracją, tęsknił co najwyżej do pełnych półek sklepowych i towarów jakie kupowali sobie za granicą. Postulaty Solidarności też nie mówiły nic o demokracji, oddaniu głosu wyborcom, było głownie "rząd ma zagwarantować" "rząd ma dać" itp. Ludzie byli przeciw ludziom u władzy, ale nie ustrojowi samemu sobie.

  Ludzie się [email protected]@ili bo nic nie było, ale demokrację dostali właściwie mimo woli przy okrągłym stole. Gdyby tylko były wtedy towary w sklepach mieliby dalej lachę kto i w jakim ustroju rządzi, czyli dokładnie to co mamy obecnie, do czego wróciliśmy bo właśnie tego ludzie właściwie chcieli - nieważne kto i jak rządzi, ważne żeby było, o jak jeszcze dajo to wspaniale.

 • Football news:

  Sevilla: The Super League only serves the selfish Interests of enriching the founding clubs. Their budgets are already bigger than the rest
  UEFA threatens not to allow players from Super League clubs to participate in the Euro. What will the national teams be like without them?
  Shares of Manchester United and Juventus rose by 11% and 18% after the decision to create a Super League
  Bastian Schweinsteiger: Super League will destroy national championships
  Torino President on Super League: Marotta and Agnelli should be ashamed. It's something from Judas. Treachery
  Jurgen Klopp: I like that West Ham can play in the Champions League. I don't want it, but I like that they have a chance
  Leeds fans booed the Liverpool bus at the entrance to the stadium