Poland

14-latek z Wrocławia stworzył algorytm do szyfrowania

pokaż komentarz

@3mortis: Żyjecie w świecie iluzji. Miałem kumpla w liceum, totalny no-life i piwniczniak, przy tym mózg jakich mało. Higiena w postaci mycia się raz na miesiąc to "aż nadto", bo "najlepiej jak włosy maszt takie tłuste, że jak przeciągasz je do tyłu to tak zostają". Świetny programista, do tego pasjonat astrofizyki na najwyższym poziomie. Jak skończył?
Nie skończył inżyniera i przez totalne "odludztwo", dostał tyle, że robotę w nokii za 5k na łapę na start i... tyle. Czyli nic ponad to, co "normalni" absolwenci.

Dla kontrastu, mój kumpel od chlania skończył normalnie magistra, a przez aktywnosć w kole naukowym dostał robotę w Szwecji b2b i zarabia 12k na rękę miesięcznie nie wychodząc z domu, z perspekwtywami na rozwój.

Inny mózg, znacznie bardziej socjalny, tym razem ze studiów, skończył pracując w UK-u zaraz po miagistrze za średnie pieniądze. Żadnych znajomych, kontaktów, nic. Do tej pory do mnie pisze, mimo, że nie byliśmy najlepszymi kumplami, ale po prostu nie ma z kim gadać.

Piwniczniaki to przegrywy. Bajka o zarabianiu cebulionów, bo "masz umiejętności" to bzdura - kończysz tam, gdzie inni zaczynają, bo nie można z tobą koegzystować.

Football news:

Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017