Poland

10-letnia Palestynka zaatakowana i raniona przez osadników z Izraela

Na pewno próbowała dokonać antysemickiego ataku bombowego na niewinne żymskie dzieci, następnie wypić ich krew i wrzeszcząc "Allah Akbar" uciec pod opiekę Hamasu.

A tak na serio: co im ta dziesięciolatka zaszkodziła? Co trzeba mieć w głowie, żeby atakować dziecko?!

To oczywiście pytania retoryczne, bo dobrze wiem o co chodzi: żymianie są mocno indoktrynowani i wychowywani w "syndromie oblężonej twierdzy", tj. w przeświadczeniu że cały świat jest nastawiony przeciwko nim, wszyscy ich nienawidzą i chcą ich krzywdy. Wojny z muzułmanami i działalność ich organizacji terrorystycznych bardzo ułatwia takie wychowanie.

To właśnie między innymi po to żymskiej młodzieży robi się wycieczki do Auschwitz i po obozach zagłady - trzeba im wbić do głowy, że świat ich nienawidzi. Dzięki temu żymianie słabo asymilują się ze społecznościami krajów, w których żyją i nie mają żadnych oporów przed bezwzględnym wykorzystywaniem gojów. Na tej samej zasadzie dokonywano "dehumanizacji" osób przetrzymywanych w obozach koncentracyjnych. Dla SS-k?$$ysynów więźniowie to nie byli ludzie i nie czuli żadnych wyrzutów sumienia znęcając się nad nimi - po czym kończyli służbę i wracali do domu, bawić się ze swoimi dziećmi ¯\_(ツ)_/¯

Żeby oddać sprawiedliwość - inne nacje też mają tego typu mechanizmy. Muzułmanie, Chińczycy - oni też trzymają się ze sobą i w obcych krajach tworzą enklawy, rzadko mieszając się z miejscowymi i nie przywiązując zbytnio do danego kraju. To, że Chińczyk np. urodził się w USA i ma obywatelstwo nic nie znaczy - bo w razie czego będzie bez żadnych wyrzutów sumienia szpiegował i wynosił informacje dla chińskiego wywiadu.

źródło: youtube.com

Football news:

Antonio Conte: Inter were 15 points behind Juve before I arrived. We are developing
Zinedine Zidane: Real Madrid are good, they have regained their confidence. With Sociedad, we must play as we know how
Mourinho on 4-0 with Burnley: The victory was needed for the sake of the smiles of the Tottenham players. Happy with Bale
Bale after Burnley double: My form is coming back. We must work hard and not talk nonsense
Golovin scores points every 32 minutes in 2021 - best result in Ligue 1
Beckham on Messi and Ronaldo: These are the players we want to sign at Inter Miami
Arteta after 3-1 with Leicester: Arsenal are unacceptably low in the table. We need to improve the situation