Poland

Zostało tylko jedzenie mamusi

pokaż komentarz

To jest złego, że są to produkty wysokoprzetworzone i nijak się mają do świeżych produktów, które sobie możesz przygotować. Obiad można zrobić w 30 minut i może to być czas spędzony razem z dziećmi - wystarczy tylko chcieć.

@PierroLeone: Ta, wysokoprzetworzony ziemniak ze solom i pieprzem, albo inna pizza czy chińszczyzna z lokalu na rogu - i nie, nie wszystkie walą glutaminian sodu do jedzenia.

Ku jasności, nie krytykuję osób gotujących, bo sam to robię i wręcz lubię, ale drażni mnie krucjata przeciwko zamawianiu/kupowaniu gotowego jedzenia. Lubisz, to gotuj, nie lubisz, to daj ludziom żyć jak chcą. Jak @3mortis wspomniał, schaboszczak na tygodniowym oleju, bo ten przecież przypalił się tylko raz czy dwa, do najzdrowszych nie należy. Zaszalejmy, dodajmy do tego mizerię z kubkiem śmietany 30%, bo bez to mało poślizgu.

Football news:

Martin Ødegaard: Sociedad wants to get into the Champions League is a dream. It's hard to fight Real Madrid and Barca, but we can fight the rest
Newcastle midfielder Longstaff is close to a move to Udinese. His salary will increase by more than 30 times
Milan defender Duarte was injured. This is the second injury at the club after resuming training
Lyon bought Toko-Ekambi from Villarreal for 11.5 million euros
Porto coach: Matches without fans are like salad without dressing. Without vinegar, oil and salt – not the same
Newcastle defender Yedlin: We do not demand that the lives of blacks are more important than the lives of whites. Just to be treated as equals
Barcelona could sign Alfonso Davies for 8 million euros in 2017