Poland

Żniwa na blokowisku. Najsłynniejszy w Lublinie rolnik już w akcji...

pokaż komentarz

@MMARS:

Wbrew pozorom dobrze przygotowany obornik aż tak nie śmierdzi.

Zależy, jaki. Świński nie śmierdzi, tylko tak straszliwie JEBIE, że powinien zostać sklasyfikowany jako broń chemiczna. Mówię to całkowicie poważnie.

Wychowałem się na wsi, od małego miałem do czynienia z krowami, zwierzętami i sprzętem gospodarskim. Brałem udział w świniobiciu. Nie ruszają mnie wiejskie zapachy i widoki, od których statystyczny miastowy rzyga jak kot (sprawdzone i potwierdzone kilkakrotnie). Ale świński gnój ma to gdzieś i wywala wszystkie skale smrodu z głośnym hukiem. Wystarczy, że lekko zawieje w stronę otwartych okien - i cały dom błyskawicznie zasmrodzony nie do wytrzymania. I to się utrzyma przez cały dzień. Można całą puszkę odświeżacza zapachu wypsikać - nic to nie da.

Gnój należy natychmiast po rozrzuceniu zaorać, inaczej sporo jego "wartości" ulatuje do atmosfery. Właśnie dlatego tak śmierdzi i właśnie dlatego świński gnój tak strasznie JEBIE - bo paruje bardzo szybko. W ciągu jednego dnia traci większość wartości, a na drugi dzień jest już, nomen omen, gówno warty.

Tym bardziej dziwi mnie fakt, że zasraniec który w moim sąsiedztwie używa tego gnoju rozrzuca go sobie i zostawia na dwa-trzy dni - i dopiero potem przyjeżdża z pługiem. Czysty debilizm czy tylko złośliwość?

Football news:

Manchester City want to sign Alaba. To do this, the club needs to sell Zinchenko
The President of Atletico Madrid on Messi at the club: If Leo wants to play with Suarez, anything is possible. We must hope
Saint-Etienne announced fofan's move to Leicester. The 19-year-old defender will be paid 35+5 million euros
Manchester United are only ready to rent Dembele
Drogba to receive UEFA President's award for outstanding achievement
Manchester United offered 80+20 million euros for Sancho. Borussia refused
The opinion of Koeman became the decisive issue for Dembele. The coach considers the Frenchman superfluous in the Barca squad