Poland

Złoty Goebbels | TVPiS o protestach.

@Czeski-:

szumlewicz nie jest politykiem, sebku. Nie kłam, nie byłeś na ani jednym proteście.

Jest lewicowym dzialaczem, a mowilem o lewicy ogolnie, a nie o politykach tylko. Juz widze zaczyna sie obrazanie. Mam na imie Bartosz, miło mi.

postulaty w większości powstały na podstawie haseł z protestów geniuszu xD

To jest jedna wielka gówno prawda. Nie bylo tak mowy o darmowej antykoncepcji ani o prawach homo. W tych protestacy chodzilo o to, ze PiS odbiera kobietom prawa i to jeszcze w takim momencie. To nie były protesty za liberalizacją aborcji.

I zdjecie, bo oczywiscie nie wierzysz jak typowy lewak/prawak, ze ktos ze srodowiska moze sie nie zgadzac z główną linią. Tylko, że takich jak ja jest większośc i dzięki takim liderom te strajki słabną, bo nie chcemy sie utożsamiać z tym gównem. Szumlewicze, PO, Lempart niczym sie nie różnią od Kaczora dyktarora. Tak samo mają nas gleboko w dupie i tylko wykorzystują do własnych celów.

źródło: received_1005599846583955.jpeg

Football news:

Neville compared Liverpool to Coventry after Manchester United's win. Probably because of the color of the uniform
Vladimir Gazzaev held the first training session with Siena
Alessandro Costacurta: Inter are the favourites for both the Milan derby and the Scudetto
The Valencia player tested positive for antigens. Yesterday was a match with Atletico
Tottenham topped the rating of the most eco-friendly clubs in the Premier League. Manchester United, Arsenal, Brighton and Man City-in the top 5, Liverpool-7th
Manchester United and Liverpool put on a show in the cup. The sponsor of the entertainment is the bold positions of Trent and Rashford (United have better realized this advantage)
Roman Abramovich: Lampard's status at Chelsea remains unshakeable. He is an iconic figure for the club