Poland

Zgromadzenia do max 5 osób! Życie Społeczne ZRUJNOWANE! Mateusz Morawiecki...

 

pokaż komentarz

I po protestach. Od lewa do prawa. Rządzącym to na rękę, rolnicy coraz bardziej wk$!?ieni, praca na roli się domyka w właśnie teraz i będzie czas na aktywność, 11-listopada tradycyjny marsz patriotyczny, którego masa mogłaby zająć budynki rządowe i wywlec tych odrealnionych mandarynów z pis na światło dzienne.
Czy ktoś się w ogóle zastanawia dlaczego Kaczyński w TYM okresie sięga po najbardziej kontrowersyjne sprawy? Rząd stracił kontrolę, nie robili nic przez lato, ich strategią było - jakoś będzie. Nie ma szpitali, nie ma lekarzy, natomiast to co naprędce powstaje na stadionie to wioska potiomkinowska - jak w metaforyczny sposób określił to Grzegorz - dekoracje teatralne, by uwiarygadniać się przed zastraszonym ludem jako skuteczni i zapobiegliwi. I tak też dziś widziałem na TVPinfo po południu, pan Andrzej przechadzał się po jakiejś sali, gdzie stało kilka łózek polowych, a ludzie w tle odp!?$#@!ali jakąś krzątaninę pozorów. Takie szpitale i rezerwy materiałowo kadrowe powinny być gotowe już w lipcu, podobnież jak już wtedy powinno być prawo mogące ułatwić pracę zagranicznemu personalowi medycznemu, ale nie - bo Sejm ma wakacje i państwo nie działa, no to teraz mamy klasyka PiSu - wyskoki na za pięć dwunasta.

Football news:

Suarez passed a negative test for coronavirus and will return to the General group of Atletico tomorrow
Chelsea are ready to sell Ruediger and Tomori in the winter. The German was Interested in Barcelona
Çalhanoğlu for 7 years has scored 18 goals from free-kicks. Only Messi (36) has more players in the top 5 European leagues
Adrien Rabiot: we Didn't celebrate Ronaldo's 750th goal. Now is not the time for parties
Mourinho on Arteta: you have to be a good coach to work at Arsenal. If you're not good , you're not in the club
Ramos is unlikely to play against Sevilla. He can return to the game with Borussia
Neymar urged Messi to move to PSG last summer. He wants Leo to join the club in 2021