Poland

Zbyt piękne, by było prawdziwe? Eksperymenalny lek odwraca skutki starzenia się

pokaż komentarz

@Elmaak: A ja chcę. Będę miał świadomość tego, że to co spieprzyłem to będę miał dużo czasu na to, żeby się poprawić. Długa młodość wykształciłaby ludzi mądrych.

Przykład:


Rodzisz się głupi. Głupie rzeczy robisz. Tu ośmieszyłeś się, tam jeszcze coś nabroiłeś itd. Będąc młodym uczyłbyś się na swoich błędach. Im byś był starszy a cieleśnie młody, pamiętałbyś o swoich dokonaniach. Nie popełniałbyś tych samych błędów ponownie. Nauczyłbyś się. Wraz z czasem będziesz tylko mądrzejszy.

Taki wariant, jaki mamy obecnie. Rodzisz się po to, żeby urodzić kolejnych ludzi. Ty musisz przeżywać to wszystko za dzieciaka, później będąc młodym również musisz znowu swoje przeżyć. Starzejesz się i umierasz. Potem twoje dziecko znowu swoje przeżywa.

Dla inteligentnych to też jest szansa. Np. badacz, który pracuje nad jakimś wynalazkiem, nie dosyć, że dokona swojej pracy, dzięki swojemu dłuższemu żywotowi, będzie mógł jeszcze bardziej swoją pracę udoskonalić. Obecny rozwój technologi jest jednym z najszybszych na świecie i jeszcze w dzisiejszym świecie ludzie żyją coraz dłużej.


Naukowcy muszą coś wymyślić, świat się starzeje a ludzie są nadal potrzebni. Ludzie coraz mniej chętniej rodzą dzieci.

Football news:

Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years