Poland

Zawiercie: Po wypadku Karolina zapadła w śpiączkę. Kara dla sprawcy obniżona!

pokaż komentarz

W tej sprawie akurat chodziło o to że obrażenia poszkodowanej były takie, a nie inne bo nie zapieła pasów więc ponosiła częściową winę na uszczerbek na zdrowiu.

@dr_Batman: W ogóle takie wyroki nie powinny mieć miejsca. Przerzucili odpowiedzialność ubezpieczyciela na sprawcę. To po ch!? jest to OC? Przecież KAŻDY wypadek popełniony z winy kierowcy będzie przestępstwem i zamiast zakładu ma to płacić kierowca? Część sądów twierdzi, że to odszkodowanie to element kary i nie powinien płacić ubezpieczyciel. To powinni w ogóle wyj$$%ć z postepowania karnego, a nadzór powinien się wziąć za zakłady, żeby wypłacały w terminie ustawowym, a nie robią jakieś fikołki i w zależności od tego, czy pieszy będzie 7 dni w szpitalu, czy 8 albo będziecie mogli skorzystać z OC albo nie, ale składki trzeba płacić bez różnicy.

Kolejny element zdziczenia prawa i komplikowania tego co proste bez ładu i składu. Zamiast dobrać siędo dupy leniwym korporacjom, to robią tak, żeby czasem nie musiały realizować swoich obowiązków, a ty robaku módl się żeby ci stara baba nie wylazła z zza krzaków, bo już przez całe życie nie odrobisz, mimo że dostaniesz roka w zawieszeniu na 3.

Football news:

Thibaut Courtois: real want to win the Champions League and La Liga
Tiago and Matip didn't train with Liverpool today. They will probably not play Ajax
Griezmann will not return to Atletico from Barcelona
Miranchuk was included in Atalanta's bid for the Champions League match with Midtjylland
The rival Krasnodar has a bright coach: he is friends with young stars, even worked with Dembele, entrusted the center of the field to a 16-year-old
Zinedine Zidane: Real Madrid will try to win the Champions League. We know who we are and what we want
Ronald Koeman: Van Dijk is one of the best defenders in the world, but he was lazy, he had to work on his character